Przegrana z Avią

Nie udał się piłkarzom KSZO dzisiejszy wyjazd do Świdnika. Pomarańczowo-czarni przegrali dziś w meczu 27. kolejki III ligi gr. IV z miejscową Avią 1:3 (1:1), a honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył Michał Paluch.

Pomarańczowo-czarni grali od 52. minuty w osłabieniu po czerwonej kartce dla Macieja Kraśniewskiego, zaś rzut karny podyktowany po faulu naszego obrońcy pewnie wykorzystał Wojciech Białek. Były napastnik KSZO był również autorem pierwszego gola dla swojego zespołu i po dzisiejszych meczu ma już na swoim koncie piętnaście ligowych trafień. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Michał Paluch, który w pierwszej części meczu zamienił na bramkę rzut karny. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry wprowadzony z ławki rezerwowych Mateusz Kompanicki. Po dzisiejszej porażce podopieczni Tadeusza Krawca spadli na jedenastą pozycję w ligowej tabeli.

Avia Świdnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (1:1)

1:0 Wojciech Białek 21 minuta

1:1 Michał Paluch 26 minuta rzut karny

2:1 Wojciech Białek 53 minuta rzut karny

3:1 Mateusz Kompanicki 90+1 minuta

Avia: Szelong – Niewęgłowski, Mykytyn, Kursa, Dobrzyński, Uliczny, Wójcik (69′ Cielebąk), Darmochwał, Szpak (76′ Kompanicki), Maluga, Białek.

KSZO: Lipiec – Zając (86′ Szydłowski), Zaklika, Partyka, Persona (66′ Majewski), P. Kaczmarek (66′ Nowak), Paluch, Kraśniewski, Dwórzyński, Smuczyński (55′ Głaz), Stanisławski.

Żółte kartki: Maluga – Lipiec.

Czerwona kartka: Maciej Kraśniewski (52. minuta, KSZO, za faul)

W swoim kolejnym meczu ligowym pomarańczowo-czarni zmierzą się u siebie z Podlasiem Biała Podlaska. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 kwietnia o godzinie 16.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u