Porażka ze Stalą Kraśnik

W dzisiejszym meczu kontrolnym piłkarze KSZO ulegli Stali Kraśnik 1:2. Wszystkie bramki padły w ostatnim kwadransie meczu.

4 lutego 2021 r. – godz. 15:00 – boisko przy ul. Kolejowej

Wynik spotkania w 75. minucie otworzył Michał Paluch po ładnej asyście Pawła Kaczmarka. Kraśniczanie sygnalizowali pozycję spaloną naszego napastnika, jednak arbiter pozostał nieugięty. Goście wyrównali bardzo szybko, bo po trzech minutach. Dość dziwną decyzję podjął sędzia tego spotkania, gdyż ku zdziwieniu niemal wszystkich podyktował rzut karny dla Stali. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Adrian Popiołek. Dwie minuty później wynik meczu ustalił mocnym strzałem Kacper Wójtowicz i to Stal ostatecznie zwyciężyła w tym spotkaniu.

KSZO Ostrowiec Św. – FKS Stal Kraśnik 1:2 (0:0)
Michał Paluch 75′ – Adrian Popiołek 78′ (k.), Kacper Wójtowicz 80′
KSZO: Rybiński – zawodnik testowany 1, Mateusz Wróbel, Damian Mężyk, Kacper Ziółkowski – Chrzanowski (40′ Głaz), Smuczyński, Szymański, zawodnik testowany 2, Persona – Szydłowski. Po przerwie zagrali również: Lipiec – Dwórzyński, M. Kaczmarek, P. Kaczmarek, Zaklika, zawodnik testowany 3, Imiołek, Paluch
 Nieobecni w drużynie KSZO byli Szymon Stanisławski, Maciej Kraśniewski oraz leczący uraz Fuad Bayramov.
Następne dwa mecze kontrolne zawodnicy KSZO zagrają w sobotę, 4 lutego. O 10:00 zmierzą się z Powiślanką Lipsko, a o 12:00 z OKS Opatów. Oba spotkania zostaną rozegrane na boisku przy ulicy Kolejowej.