Wygrana na zakończenie

W rozegranym dziś zaległym meczu 19. kolejki III ligi gr. IV piłkarze KSZO pokonali drużynę Stali Kraśnik 1:0 (0:0), a zwycięskiego gola, podobnie jak w sobotę, zdobył Michał Paluch.

Goście, prowadzeni przez byłego piłkarza oraz trenera KSZO, Marcina Wróbla, mogli objąć prowadzenie w pierwszej części gry, lecz po strzale Juliena Tadrowskiego z rzutu wolnego ostrowczan uratował słupek. W innej sytuacji doskonałą interwencją po uderzeniu najlepszego strzelca Stali, Dariusza Cygana popisał się Paweł Lipiec. Z kolei gospodarzom w kilku sytuacjach zabrakło precyzji w wykończeniu, dlatego też do przerwy nie było bramek przy Świętokrzyskiej.

Decydującego, jak się później okazało gola zdobył w 68. minucie meczu Michał Paluch, który świetnie znalazł się w polu karnym, wykorzystując zgranie od Szymona Stanisławskiego. Doskonałym długim podaniem popisał się w tej sytuacji Konrad Zaklika. Więcej goli już nie padło, co oznacza, że pomarańczowo-czarni zakończyli rundę jesienną na siódmym miejscu.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik 1:0 (0:0)

1:0 Michał Paluch 68 minuta

KSZO: Lipiec – Kraśniewski, Majewski, Dwórzyński, Persona – Szydłowski (61′ Chudyba), Mężyk (57′ Paluch), Zaklika, Chrzanowski – Trochim. Stanisławski

Stal: Borusiński – Bartoś (76′ Nastałek), Dyszy, Tadrowski, Michalak – Czelej (72′ Romera), Gajewski, Cygan, Zawierucha (76′ Popiołek) – Cybula (72′ Skrzyński), Wolski.

Żółte kartki: Zaklika, Trochim (KSZO)

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław)