Kobiety: KSZO ograł Łysicę

W dzisiejszym meczu IV ligi Kobiet piłkarki KSZO pokonały w meczu wyjazdowym Łysicę Bodzentyn 5:0. Rywalki przez cały mecz grały w „dziesiątkę”. Ostrowczanki, dzięki temu zwycięstwu umocniły się na pozycji lidera.

Cieszę się, że mimo okrojonego składu gra wyglądała bardzo dobrze, wykreowaliśmy dużo akcji ofensywnych. Goli mogło być jeszcze więcej ale wiadomo, że wszystkiego się nie strzeli. Przeciwnik nie oddał nawet jednego strzału, bo staraliśmy się odbierać piłkę na ich połowie. Cieszy postawa zawodniczek i to, że mimo chorób i kontuzji jedziemy ,walczymy , wygrywamy – powiedział nam po meczu trener pomarańczowo-czarnych, Szymon Kroczek.

W meczu z powodu obowiązków zawodowych nie mogły dziś zagrać Patrycja Wiśnios oraz Monika Zakrzewska. Wykluczona z gry, po ostatnim pucharowym starciu z Hetmankami, jest również Karolina Żelazowska, która ma rozcięcie na twarzy.

17 października 2020 r. – godz. 11:00 – Bodzentyn

Łysica Bodzentyn – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:5 (0:3)

Wiktoria Latała 2′, 55′,  Wiktoria Jurecka 45′, 70′, Angelika Olszewska 7′

KSZO: Naglarska – Zięba, K. Rutkowska, Jędrzejewska, Olszewska – Jurecka, M. Rutkowska, Grudzień, Dziekańska – Oraniec, Latała

 

 

 

 

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u