Sprawdzimy beniaminka

Po zwycięstwie z Chełmianką Chełm i remisie w Dębicy z miejscową Wisłoką, piłkarze KSZO w sobotę przy Świętokrzyskiej podejmują 12 drużynę obecnego sezonu, czyli Lewart Lubartów.

Klub założony w 1923 roku, którego trenerem jest Tomasz Bednaruk. Średnia wieku drużyny z Lubartowa to 23 lata. Najskuteczniejszym strzelcem w ekipie beniaminka jest Krystian Żelisko, autor sześciu bramek.
Drużyna z województwa lubelskiego przyjeżdża do Ostrowca po serii czterech meczów bez porażki. Wszyscy jednak w Ostrowcu liczą, że ta passa w dniu jutrzejszym się zakończy.  Warto odnotować ,że Lewart na wyjeździe wygrał w obecnej kampanii zaledwie raz, ze Stalą w Kraśniku.
Dla piłkarzy KSZO zwycięstwo w sobotnim meczu umocni ich na 10. miejscu w tabeli, co na ten moment sezonu możemy uznać za lekkie rozczarowanie. Trzeba jednak przyznać, że ostrowczanie chcą odbudować twierdzą swojego stadionu i jutrzejszy mecz będzie świetną okazją do podreperowania dorobku punktowego. Do drużyny ze Świętokrzyskiej po absencji za żółte kartki wraca Wojciech Trochim, co powinno dać większy wachlarz wyboru trenerowi Krawcowi.

Początek spotkania z Lewartem Lubartów w sobotę, 17 października o godzinie 15:00. Transmisja pod poniższym linkiem

Transmisja live

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u