Nowe twarze w KSZO

W ostatnich dniach naszą drużynę zasiliło kilku nowych piłkarzy. Niektórzy z nich wystąpili już w pomarańczowo-czarnych barwach w pucharowym starciu z Granatem Skarżysko-Kamienna.

26-letni napastnik Michał Paluch był autorem jednej z bramek w sobotnim meczu. Przychodzi on do KSZO z Motoru Lublin, którego barwy reprezentował od sezonu 2014/15 (z wyjątkiem rocznego wypożyczenia do Hetmana Zamość). W sezonie 2019/20 Paluch zdobył dziewięć goli w szesnastu ligowych występach w barwach żółto-biało-niebieskich.

25-letni napastnik Szymon Stanisławski to były gracz m.in. Radomiaka Radom, GKS Bełchatów oraz Wisły Puławy. W minionym sezonie w barwach „Dumy Powiśla” zdobył on dwa gole w szesnastu ligowych występach.

21-letni boczny obrońca lub pomocnik Jakub Głaz także zadebiutował w barwach KSZO w meczu z Granatem Skarżysko-Kamienna. Dotychczas, w swojej karierze reprezentował barwy Siarki Tarnobrzeg, z którą jest związany od czasów juniorskich. W sezonie 2019/20 zaliczył on siedemnaście ligowych występów w barwach drużyny z Podkarpacia, co ciekawe będąc aż jedenastokrotnie karanym przez arbitrów żółtymi kartkami.

24-letni obrońca Robert Majewski przychodzi do KSZO z IV-ligowego MKS Piaseczno. W sezonie 2018/19 reprezentował barwy Motoru Lublin. Podobnie jak Paluch i Głaz, także Majewski zaliczył pierwszy występ w KSZO w meczu o stawkę w pucharowej rywalizacji z Granatem.

Ponadto, już wcześniej na łamach oficjalnej strony internetowej informowaliśmy o tym, że do pomarańczowo-czarnych dołączył doświadczony, 35-letni pomocnik Paweł Kaczmarek. Jest to gracz mający w swoim CV takie kluby, jak m.in. Znicz Pruszków (w którym miał okazję występować m.in. z Robertem Lewandowskim), Korona Kielce, Stomil Olsztyn, ŁKS Łódź, czy Motor Lublin. W sezonie 2019/20 Kaczmarek reprezentował barwy ligowego rywala KSZO – Stali Kraśnik, zaliczając osiemnaście ligowych występów. Urodzony w Złotowie pomocnik również wystąpił w sobotnim starciu z IV-ligowcem.

Całej piątce życzymy samych udanych występów w pomarańczowo-czarnych barwach!

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u