Czystki w szatni KSZO

Podczas wiosennego okna transferowego szeregi pomarańczowo-czarnych opuściło aż dziewięciu zawodników.

W barwach KSZO w najbliższym sezonie nie zobaczymy: Konrada Zacharskiego, Patryka Cheby, Juliena Tadrowskiego, Patryka Rząsy, Piotra Kasperkiewicza, Kamila Bełczowskiego, Kacpra Laskosia, Michała Grunta oraz Adriana Gębalskiego.

Konrad Zacharski, Adrian Gębalski i Patryk Rząsa nie sprawdzili się w oczach trenera Sasala i otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Patryk Cheba oraz Kamil Bełczowski wybrali oferty Wisły Sandomierz. Niestety, sytuacja Patryka o tyle się skomplikowała, że podczas pierwszego wiosennego sparingu sandomierzan naszemu byłego zawodnikowi odnowił się uraz i pozostaje wątpliwość, czy Patryk będzie dalej kontynuował przygodę z piłką. Niemniej jednak życzymy dużo zdrowia!

Julien Tadrowski ze względów rodzinnych przeniesie się prawdopodobnie do Avii Świdnik.

Piotr Kasperkiewicz również postanowił nie przedłużać umowy z naszym klubem i istnieje spora szansa, że zasili barwy Sokoła Ostróda.

Kacprowi Laskosiowi zakończył się okres wypożyczenia z GKS Tychy.

Michał Grunt ma ważny kontrakt z Motorem Lublin i po półrocznym wypożyczeniu wraca do zółto-biało-niebieskich.

 

Pozytywną informacją jest, że kolejni zawodnicy przedłużyli swoje umowy z ostrowieckim  klubem. W KSZO nadal pozostaną: Kacper Ziółkowski, Tomasz Persona, Jan Imiołek, Jakub Wasilewski, Marcin Kaczmarek, Damian Mężyk i Kacper Dereń.

 

 

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u