Patryk Cheba i Kamil Bełczowski w Wiśle Sandomierz

Patryk Cheba i Kamil Bełczowski nie będą w najbliższym sezonie reprezentować barw KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Obaj gracze związali się z lokalnym rywalem – Wisłą Sandomierz.

23-letni Bełczowski był związany z klubem ze Świętokrzyskiej od sezonu 2011/12. Najpierw występował w grupach młodzieżowych, a od rozgrywek 2015/16 był graczem pierwszej drużyny, nie licząc sezonu 2017/18 spędzonego w drużynie Alitu Ożarów. W zakończonym niedawno sezonie popularny „Bełczu” wystąpił w 17 spotkaniach ligowych, strzelając jednego gola.

Patryk Cheba również był długo związany z ostrowieckim klubem. Po pobycie w rezerwach chorzowskiego Ruchu trafił do KSZO przed rozpoczęciem sezonu 2016/17, jednak warto wspomnieć, że podobnie jak Bełczowski także przez jakiś czas występował w grupach młodzieżowych naszego klubu. 23-letni obrońca nie zagrał w minionym sezonie w żadnym spotkaniu, gdyż leczył długą kontuzję, której doznał w maju ubiegłego roku w wyjazdowym meczu z Hutnikiem Kraków.

Kamilowi i Patrykowi bardzo dziękujemy za grę w pomarańczowo-czarnych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

Ponadto, przypominamy, że zawodnikiem KSZO został Paweł Kaczmarek – 34-letni pomocnik, były piłkarz m.in. Korony Kielce, ŁKS Łódź, Górnika Łęczna oraz Znicza Pruszków. Przypominamy też, że już w najbliższą sobotę, 27 czerwca odbędzie się pierwszy sparing pomarańczowo-czarnych w przerwie letniej – naszym rywalem będą starzy dobrzy znajomi z Wisły Sandomierz. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11 na boisku przy ulicy Różanej.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u