Piłkarze KSZO z niższymi pensjami

Zarząd KP KSZO wystosował oświadczenie, w którym poinformował, że w porozumieniu z piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym zdecydował o zredukowaniu marcowych wypłat o 25% dla piłkarzy, trenerów oraz pozostałych pracowników klubu ze względu na panującą pandemię koronawirusa i co za tym idzie, wstrzymanie wszelkich rozgrywek ligowych.

Jak wiemy, wstrzymana została też dotacja z gminy Ostrowiec z przetargu „Promocja miasta poprzez sport” oscylująca na ponad 250 tysięcy złotych, ograniczając w dużym stopniu roczny budżet klubu. Biorąc pod uwagę fakt, że obiekty treningowe są zamknięte oraz, że wszelkie zgromadzenia są zakazane, nasi piłkarze trenują indywidualnie w domach. Codziennie otrzymują zadania do wykonania przez sztab trenerów: Marcina Sasala oraz Bartka Grzelaka.

– trener Sasal razem z Bartkiem Grzelakiem monitorują codzienne treningi zawodników. Każdego dnia nasi piłkarze otrzymują szereg zadań do wykonania od sztabu, by zachować formę i kondycję trenując indywidualnie. Na przykład, ostatnio trenerzy wymyślili wspólnie ćwiczenie, które trwa około godziny. Piłkarze muszą nagrać jak je wykonują i odesłać trenerowi – powiedział w rozmowie z naszym serwisem, Sebastian Mazur, dyrektor do spraw sportowych KSZO.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u