Przed sparingiem z Termaliką

W dniu jutrzejszym nasi piłkarze wybiorą się do Niecieczy na mecz kontrolny z I-ligową Bruk-Bet Termaliką. W zespole trenera Sasala wciąż testowani są nowi zawodnicy, którzy mogą zasilić klub ze Świętokrzyskiej.

Dziś o godzinie 10:45 na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej zaplanowany jest trening.

Z zespołem powinni już trenować Patryk Cheba oraz Tomasz Persona, którzy wracają po kontuzjach. Wciąż ważą się losy pozostania w KSZO Tomasza Chałasa, który walczy z urazem i nie trenuje z zespołem od początku przygotowań. Dla działaczy KSZO priorytetem będzie pozyskanie solidnego napastnika, a tym może okazać się testowany w sparingu ze Stalą Rzeszów Adrian Gębalski, który w przeszłości reprezentował już barwy pomarańczowo-czarnych. W kręgu zainteresowań są również dwaj inni napastnicy.

Trener Sasal przygląda się również dwóm młodzieżowcom, którzy zagrali w sparingu ze Stalą Rzeszów. Mowa o 20-letnim pomocniku Polonii Warszawa, Konradzie Witkowskim oraz 17-letnim obrońcy juniorów starszych Juventy Starachowice Jakubie Wasilewskim.

KSZO poszukuje również bramkarza, ponieważ z ostrowieckim klubem najprawdopodobniej pożegna się Damian Pietrasik. Na ten moment w treningach uczestniczą dwaj młodzi bramkarze z drużyny juniorów – Kacper Rybiński i Kamil Wielguszewski.

Początek jutrzejszego sparingu w Niecieczy o godzinie 12.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u