Pierwszy sparing KSZO

W swoim pierwszym tegorocznym spotkaniu kontrolnym pomarańczowo-czarni ulegli Stali Rzeszów 1:3 (1:2). Jedynego gola dla podopiecznych Marcina Sasala zdobył Jakub Chrzanowski.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla naszych piłkarzy, bowiem już kilkadziesiąt sekund po pierwszym gwizdku sędziego rzut karny na gola zamienił popularny „Chrzano”. Niestety, jeszcze przed przerwą gole dla II-ligowca zdobyli Jakub Kądziołka oraz Artur Pląskowski. Wynik meczu ustalił w drugiej części gry Błażej Szczepanek.

Stal Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (2:1)

Kądziołka, Pląskowski, Szczepanek – Chrzanowski.

Stal: Kaczorowski (80′ Dąbrowski) – Sierant, testowany, Sylwestrzak, Głowacki – Szczepanek, Szeliga, Plewka, Michalik, Jarecki, Pląskowski. Grali także: Sierant, Lorek.

KSZO (I połowa): Lipiec – Jedlikowski, Tadrowski, Mężyk, Ziółkowski – Łokieć, Kasperkiewicz, Imiołek, Trochim, Bełczowski – Chrzanowski.

KSZO (II połowa): Wielguszewski – Kaczmarek, Dereń, Miłek, Wasilewski – Zalewski, Mąka, Rząsa, Brociek, Szymański – testowany oraz Rybiński, Wróbel, Witkowski.

W drużynie KSZO wystąpili: 20-letni pomocnik Polonii Warszawa Konrad Witkowski oraz 17-letni obrońca juniorów starszych Juventy Starachowice Jakub Wasilewski.

Kolejny sparing pomarańczowo-czarni rozegrają w najbliższą sobotę, 18 stycznia o godzinie 12 w Niecieczy, a ich rywalem będzie I-ligowa Termalica.