KSZO wznawia treningi

Dziś piłkarze KSZO powracają do treningów przed rundą wiosenną w trzeciej lidze.

Po zajęciach na siłowni, ostrowczanie rozegrają wewnętrzną gierkę, która zaplanowana jest na godzinę 15. na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej. W treningu ma wziąć udział grupa 28 zawodników.

Przed nami cztery tygodnie przygotowań do rundy rewanżowej. Chcemy się skupić wyłącznie na pracy i na treningach. Zrezygnowaliśmy z dwóch środowych sparingów ze Stalą Mielec i Górnikiem Łęczna, ponieważ kolidowało to z naszym harmonogramem treningów. Na tygodniu chcemy ciężko trenować, a weekendami sparować. Do kadry włączonych zostanie kilku wychowanków, więc chcę im się przyjrzeć. Dzisiejsza gierka będzie dobrą okazją do przeglądu zespołu. Nie ukrywam, że jeszcze chciałbym pozyskać dwóch, trzech zawodników. Wierzę, że Ci trzej pozyskani dotychczas zawodnicy wniosą sporo jakości do drużyny. Z wypożyczenia wraca Piotrek Jedlikowski, lada dzień powinien do pełnej sprawności powinien wrócić Tomek Persona. Jeśli chodzi o skład sztabu szkoleniowego, to jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Wiem, że za kadencji poprzednich trenerów pracowało dwóch asystentów. Jeśli spełnią moje wymagania zawodowe, które nie są niskie to z pewnością znajdą swoją rolę w klubie. – powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej trener Marcin Sasal.

Przychodzę tutaj się odbudować, ponieważ w zeszłym roku zagrałem dość mało spotkań. Zachęciła mnie do gry tutaj również wizja fajnego projektu, który się tworzy. Doszli solidni zawodnicy, ja również zrobię wszystko co w mojej mocy, by być jednym z liderów tutaj. Na pewno jesień w wykonaniu KSZO była niezadowalająca. Będziemy mocno pracować, by poprawić sytuację na wiosnę. – stwierdził nowy nabytek KSZO, Wojciech Trochim.

- Do kadry KSZO włączeni zostaną najzdolniejsi zawodnicy z drużyny Juniorów: Piotr Kutera, Mateusz Wróbel, Dawid Szymański, Dawid Zalewski i Kacper Dereń. To nie koniec wzmocnień. Prowadzimy wciąż rozmowy z kolejnymi zawodnikami, których chcemy pozyskać – powiedział dyrektor do spraw sportowych, Sebastian Mazur.

 

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u