KSZO przegrywa w Kielcach

W rozegranym wczoraj meczu 10. kolejki III ligi gr. IV pomarańczowo-czarni przegrali w Kielcach z rezerwami Korony 0:1 (0:1), a decydującego gola zdobył Artur Piróg.

Gospodarze mogli wcześniej objąć prowadzenie, jednak jeszcze przy stanie 0:0 Artur Piróg przegrał pojedynek w sytuacji sam na sam z Pawłem Lipcem. W 32. minucie piłkarz gospodarzy już się jednak nie pomylił i kieleccy kibice mieli powody do radości. Tuż przed zakończeniem pierwszej części gry groźnie z rzutu wolnego uderzał Uros Djuranović, ale golkiper pomarańczowo-czarnych ponownie był na posterunku. Pomimo wprowadzenia od początku drugiej połowy kilku doświadczonych zawodników, jak choćby Marcina Kaczmarka, bardzo ciepło powitanego na stadionie w Kielcach, ostrowczanom nie udało się wyrównać. Kielczanie utrzymali zatem pozycję lidera III ligi gr. IV, zaś podopieczni Sławomira Majaka przed niedzielnymi meczami plasują się na dwunastej pozycji.

Korona II Kielce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (1:0)

1:0 Artur Piróg 32 minuta

Korona II: Osobiński – Spychała, Prętnik, Dziubek, Bujak – P. Lisowski, D. Lisowski, Sowiński, Górski – Djuranović (46′ Arweładze), Piróg (88′ Rogoziński).

KSZO: Lipiec – Miłek, Mężyk, Cheba, Imiołek – Burzyński (46′ Kaczmarek), Nogaj (46′ Chałas), Persona, Worach, Kapsa (46′ Dybiec, 80′ Mąka) – Chrzanowski.

Żółte kartki: Górski, Sowiński – Imiołek, Persona, Worach, Chrzanowski, Kaczmarek