Przegrana z Wisłą. Zwolnienie trenera Marcina Wróbla

W środowym meczu 5. kolejki III ligi gr. IV pomarańczowo-czarni przegrali w derbach województwa świętokrzyskiego z Wisłą Sandomierz 0:2 (0:1). Wczoraj zaś Marcin Wróbel przestał pełnić funkcję trenera KSZO. Nazwisko nowego szkoleniowca ma zostać ogłoszone na specjalnej konferencji, która odbędzie się dziś o godzinie 14.

Pierwszy gol padł po rzucie karnym podyktowanym za faul Damiana Pietrasika na zawodniku gości. Bramkarz KSZO musiał ratować się przewinieniem, po tym, jak źle obliczył lot piłki, która go przelobowała. Tuż przed końcem pierwszej części gry kontuzji doznał Kamil Łokieć, po tym jak zderzył się głową z Vitaliyem Dakhnovskim i musiał zostać odwieziony do szpitala. Ostrowczanie w pierwszej połowie nie zagrozili bramce Pietrasa, dlatego też zasłużenie przegrywali.

Po zmianie stron gospodarze w dalszym ciągu mieli problem z przedostaniem się pod bramkę Pietrasa. Bramkarz gości został zmuszony do interwencji po strzałach Bełczowskiego oraz główce Rząsy, jednak koniec końców ostatnie słowo należało do gości. Krzysztof Zawiślak ustalił wynik meczu zdobywając swojego piątego gola w sezonie. Na domiar złego pomarańczowo-czarni kończyli mecz w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartkę ujrzał wprowadzony w drugiej połowie meczu Jakub Chrzanowski.

Wczoraj włodarze klubu zdecydowali się na rozwiązanie umowy z dotychczasowym trenerem KSZO, Marcinem Wróblem. Trenerowi serdecznie dziękujemy za pracę w KSZO, okraszoną zwycięstwem w OPP w zeszłym sezonie oraz bardzo dobrym szóstym miejscem w lidze, życząc jednocześnie powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz 0:2 (0:1)

0:1 Patryk Wilk 11 minuta rzut karny

0:2 Krzysztof Zawiślak 82 minuta

KSZO: Pietrasik – Miłek, Mężyk, D. Cheba, Bełczowski, Burzyński, Nogaj (66′ Kaczmarek), Łokieć (44′ Worach), Dybiec (56′ Chrzanowski), Chałas (82′ Rząsa), Kapsa (72′ Mąka).

Wisła: Pietras – Wojsa (83′ Frańczak), Konefał, Chorab, Wilk, Tyl, Kmiotek (77′ Siedlecki), Jeziorski (70′ Sudy), Piątkowski (90′ Kuśmierczyk), Dachnowskyj (58′ Brągiel), Zawiślak.

Żółte kartki: Pietrasik, Dybiec, Chrzanowski – Wojsa, Piątkowski, Jeziorski, Tyl, Dachnowskyj.

Czerwona kartka: Jakub Chrzanowski (KSZO, 90 minuta, za drugą żółtą)

Sędziował: Krzysztof Pachołek (Lubaczów)

Kolejne spotkanie nasi piłkarze rozegrają już jutro, 31 sierpnia, kiedy to w Zabierzowie zmierzą się z Jutrzenką Giebułtów. Początek meczu o godzinie 12.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u