KSZO lepszy od Zdroju

Przygotowujący się do rozpoczęcia sezonu ligowego piłkarze KSZO rozegrali dziś kolejne spotkanie kontrolne, a ich rywalem był IV-ligowy Zdrój Busko-Zdrój. Ostrowczanie okazali się wyraźnie lepsi, wygrywając 4:0 (2:0).

Pomarańczowo-czarni od początku meczu zdominowali rywala, szybko zdobywając dwie pierwsze bramki. Wynik meczu otworzył Jakub Chrzanowski, a na 2:0 podwyższył po indywidualnej akcji Jakub Kapsa. Po przerwie podopieczni Marcina Wróbla dołożyli dwa kolejne gole – najpierw po wymianie podań z Tomaszem Personą akcję wykończył Kamil Bełczowski, a wynik ustalił Marcin Kaczmarek, wykazując się dużym sprytem w zamieszaniu podbramkowym. -Można być zadowolonym z meczu, bowiem nie straciliśmy gola, co nam się w ostatnich spotkaniach nie zdarzało. Co prawda nie uniknęliśmy kilku błędów, niemniej jednak pozostały one bez konsekwencji w postaci bramki. Myślę, że stworzyliśmy fajne widowisko z dużą ilością akcji oskrzydlających, zdobyliśmy cztery bramki, nie było tu przypadku. Cieszymy się, że coraz bliżej liga i praktycznie wszyscy zawodnicy są mojej dyspozycji - powiedział po meczu trener KSZO, Marcin Wróbel.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Zdrój Busko-Zdrój 4:0 (2:0)

1:0 Jakub Chrzanowski 17 minuta

2:0 Jakub Kapsa 28 minuta

3:0 Kamil Bełczowski 60 minuta

4:0 Marcin Kaczmarek 85 minuta

KSZO: Pietrasik – D. Cheba, Dybiec, Mężyk, Ziółkowski – Nogaj, Imiołek, Burzyński, Kapsa, Rząsa, Chrzanowski oraz Lipiec, Worach, Persona, Miłek, Łokieć, Wróbel, Kaczmarek, Tymoszenko, Szymański, Bełczowski.

W naszym zespole testowany był 24-letni obrońca Karol Worach, który w ostatnim sezonie reprezentował barwy III-ligowego Ursusa Warszawa.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u