Porażka w Bełchatowie, w środę dodatkowy sparing

W sobotnim meczu sparingowym piłkarze KSZO ulegli I-ligowemu GKS Bełchatów 2:0. Dla bełchatowian była to próba generalna przed rozpoczynającą się za tydzień Fortuna 1 ligą.

Dla sztabu trenerskiego pomarańczowo-czarnych to bardzo dobry materiał do analizy meczowej. GKS wyszedł pierwszym garniturem i bardzo poważnie podszedł do tej potyczki. Ostrowczanie w pierwszej połowie popełnili dwa proste błędy w defensywie, przez co schodzili na przerwę z bagażem dwóch goli.

Po przerwie można było zauważyć delikatną przewagę naszego zespołu, ale nie udało się zdobyć choćby bramki kontaktowej.

W meczu nie mogli zagrać leczący urazy Tomaszowie: Chałas i Persona.

Wiadomo już, że testowany w naszym zespole Dominik Zawadzki nie zasili KSZO w najbliższym sezonie.

20 lipca 2019 r. – godz. 12:00 – boczne boisko GKS-u

GKS Bełchatów – KSZO Ostrowiec Św. 2:0 (2:0)

Bramki: Przemysław Zdybowicz 33′, Marcin Grolik 43′

GKS: Lenarcik – Grzelak, Grolik,  Magiera, Wołkowicz – Bartosiak, Czajkowski, Golański,  Putin, Marzec (70′ Hajdasz) –  Zdybowicz

KSZO: Pietrasik – Dominik Cheba, Dybiec, Mężyk, Łokieć – Nogaj, Miłek, Burzyński, Kaczmarek – Smuczyński, Chrzanowski oraz Lipiec, Bełczowski, Szymański, Dereń, Mąka, Imiołek, Mateusz Wróbel, Ziółkowski

W środę, 24 lipca ostrowczanie rozegrają dodatkowy sparing przy ulicy Różanej. O godzinie 18:00 podejmą Klimontowiankę Klimontów.