Porażka w pierwszym sparingu

W dzisiejszym meczu kontrolnym KSZO Ostrowiec przegrał w Lublinie z miejscowym Motorem. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w 28. minucie spotkania Tomasz Brzyski.

Mecz z Motorem był bardzo wyrównany. Ekipa KSZO podzielona na dwie jedenastki dzielnie stawiała opór bardzo mocnemu zespołowi z Lubelszczyzny. W 28. minucie po dośrodkowaniu Brzyskiego piłka trafiła w rękę Jakuba Kapsy. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał popularny „Brzytwa”. W zespole Motoru zagrał nowo pozyskany z KSZO – Michał Grunt, jednak nie miał zbyt wielu sytuacji. Ostrowczanie mogli pokusić się o wyrównanie lub nawet prowadzenie do przerwy meczu, jednak dwóch doskonałych okazji nie wykorzystał Krzysztof Zawiślak, który przebywa obecnie na testach w naszej drużynie.

Po zmianie stron ostrowczanie przejęli inicjatywę. Niestety, pomimo wielu sytuacji nie udało się doprowadzić do remisu.

10 lipca 2019 r. – godz. 11:30 – boczne boisko Areny Lublin

Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Św. 1:0 (1:0)

1:0 Tomasz Brzyski 28′ (k.)

KSZO (1. połowa): Paweł Lipiec – Kamil Łokieć, Illja Tymoszenko, Damian Mężyk, Piotr Stefański – Marcin Kaczmarek, Jakub Kapsa, Emil Więcek, Bartłomiej Smuczyński – Krzysztof Zawiślak, Kamil Uciński

KSZO (2. połowa): Maciej Bąbel – Dominik Cheba, Maciej Miłek, Damian Mężyk, Kacper Ziółkowski – Kamil Bełczowski, Jan Imiołek, Fabian Burzyński, Bartłomiej Smuczyński – Krystian Peda, Jakub Chrzanowski.

W dniu jutrzejszym nasi piłkarze wybiorą się do Opatowa na mecz kontrolny z miejscowym OKS-em. Początek meczu o godzinie 17:00.