Ruchy kadrowe w KSZO

Radosław Kardas, Marcin Dynarek, Stanisław Sarwicki, Włodzimierz Puton oraz Michał Grunt – tych piłkarzy nie zobaczymy w kolejnym sezonie w pomarańczowo-czarnych barwach. Z kolei do KSZO z wypożyczeń wracają Piotr Kutera oraz Kacper Dereń.

38-letni Kardas, pełniący funkcję kapitana zespołu, wraca do Łysicy Bodzentyn. Doświadczony stoper KSZO rozegrał w minionym sezonie 23 mecze ligowe oraz jedno spotkanie w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

30-letni Dynarek pojawił się na boisku dwukrotnie – raz w lidze, a także raz w OPP. Pomocnik ten dołączył do drużyny Marcina Wróbla przed rundą wiosenną obecnego sezonu.

20-letni Sarwicki, który przez zdecydowaną większość rundy jesiennej był kontuzjowany, zaliczył w obecnym sezonie siedemnaście występów (piętnaście w lidze, dwa w PP), zdobywając jednego gola. W naszym klubie grał przez ostatnie dwa sezony.

23-letni Puton przechodzi do ligowego rywala – Wisły Puławy, gdzie gra także jego brat – Krystian. Podobnie jak Stanisław Sarwicki, trafił on do KSZO przed rozpoczęciem sezonu 2017/18. Zanotował 32 występy (29 w lidze, 3 w PP), zdobywając dwa gole (jeden w lidze, jeden w PP)

25-letni Grunt przechodzi do innego ligowego rywala, a mianowicie Motoru Lublin. Pozyskany w trakcie sezonu 2016/17 napastnik był w minionej kampanii najskuteczniejszym strzelcem KSZO, zdobywając łącznie siedemnaście bramek, z czego piętnaście w lidze.

Do KSZO wracają z kolei dwaj młodzi zawodnicy – 17-letni obrońca Kacper Dereń, a także 17-letni pomocnik Piotr Kutera. Ten pierwszy był wypożyczony do Kamiennej Brody, która spadła z IV ligi, zaś Kutera reprezentował barwy Zawiszy Sienno (radomska klasa okręgowa).

Odchodzącym życzymy powodzenia oraz dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu, zaś powracającym z wypożyczeń życzymy wielu udanych występów w pomarańczowo-czarnych barwach.

Piłkarze KSZO wrócą do treningów w najbliższą środę, 3 lipca.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u