Marcin Kaczmarek wraca do KSZO

Na dzisiejszej konferencji prasowej włodarze klubu ogłosili pierwsze wzmocnienie przed kolejnym sezonem – na Świętokrzyską po czternastu latach wraca Marcin Kaczmarek.

39-letni pomocnik przez ostatnie pięć sezonów reprezentował barwy Olimpii Grudziądz, z którą w minionym sezonie wywalczył awans do I ligi. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Korony Kielce, Lechii Gdańsk, Łódzkiego KS oraz Widzewa Łódź. Kaczmarek ma na swoim koncie łącznie 221 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył trzynaście goli. W swoim piłkarskim CV ma także 2 mecze w pierwszej reprezentacji Polski, które rozegrał w 2005 roku za kadencji Pawła Janasa. W zakończonym niedawno sezonie w 24 meczach II ligi strzelił pięć goli.

20190608_192608

-Byłem blisko podpisania nowej umowy z Olimpią Grudziądz, ale do tego nie doszło. Wybrałem kierunek Ostrowiec i jestem bardzo zadowolony z przejścia do KSZO. Można powiedzieć, że swoje pierwsze kroki stawiałem tu, w tym klubie, miałem bardzo dobry sezon i wylądowałem w Ekstraklasie, a pół roku później byłem w reprezentacji Polski. Szanuję bardzo ten klub, ponieważ gdzie nie grałem, to zawsze śledziłem jego wyniki i mu kibicowałem. Ja dam z siebie wszystko, tyle, ile będę mógł, przyszedłem tutaj pokazać swoje umiejętności, dać coś drużynie, wspomóc ją swoim doświadczeniem – powiedział na powitalnej konferencji nowy-stary pomocnik KSZO.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u