KSZO w półfinale OPP

Choć nie był to łatwy mecz, to jednak piłkarze KSZO zrobili swoje. Pomarańczowo-czarni wygrali z występującymi na co dzień w klasie A Orlętami Kielce 3:1 (0:1) i tym samym zameldowali się w półfinale OPP.

Nasi piłkarze stracili gola po rzucie rożnym i po pierwszej połowie meczu zapachniało sensacją. Jednak w drugiej części gry ostrowczanie wzięli się do roboty. Najpierw do wyrównania doprowadził wprowadzony w przerwie Bartłomiej Smuczyński, a następnie Włodzimierz Puton wykorzystał rzut karny. Trzeciego gola zdobył Maciej Miłek, wykorzystując precyzyjne dogranie Jakuba Kapsy. Piłkarze KSZO kończyli mecz w dziesiątkę, po tym jak Bartłomiej Smuczyński po otrzymaniu dwóch żółtych kartek musiał przedwcześnie opuścić boisko. Pomocnik KSZO wykluczył się tym samym z meczu półfinałowego, w którym podopieczni Marcina Wróbla podejmą ekipę Czarnych Połaniec. -Trzeba przyznać, że nie weszliśmy dobrze w ten mecz, jednak w przerwie dokonałem kilku zmian, które przyniosły pozytywny skutek i nasza gra wyglądała zupełnie inaczej. W pierwszej połowie też mieliśmy swoje okazje, ale zabrakło nam skuteczności – powiedział po meczu trener KSZO, Marcin Wróbel.

Orlęta Kielce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (1:0)

1:0 Cezary Trojan 37 minuta

1:1 Bartłomiej Smuczyński 52 minuta

1:2 Włodzimierz Puton 62 minuta rzut karny

1:3 Maciej Miłek 79 minuta

Orlęta: Cieśliński – Wilczyński (79′ Stochmal), Szczepański, Nawara, Trojan, Ogonowski (67′ Moskal), Prus (57′ Polakowski), Żak, Bartoszek (76′ Dziewięcki), Gołąbek (85′ Czerwiński), Moskal.

KSZO: Frątczak – Miłek, Mężyk, Rogoziński, D. Cheba, Sarwicki (46′ Puton), Ziółkowski (46′ P. Cheba), Madej, Dynarek (46′ Smuczyński), Bełczowski (80′ Brociek), Chrzanowski (65′ Kapsa).

Żółte kartki: Madej, Smuczyński

Czerwona kartka: Bartłomiej Smuczyński (65 minuta, KSZO, za drugą żółtą)