Wysoka wygrana z Łysicą, teraz Stal

W rozegranym wczoraj spotkaniu kontrolnym pomarańczowo-czarni rozbili IV-ligową Łysicę Bodzentyn 5:0 (3:0), a łupem bramkowym podzielili się: Mateusz Madej, Dominik Cheba, Michał Grunt, Oskar Brociek oraz Bartłomiej Smuczyński.

Spotkanie było jednostronnym widowiskiem, w którym podopieczni Marcina Wróbla od początku do końca dominowali nad rywalami. Bramki w pierwszej połowie meczu padły po akcjach oskrzydlających, zaś w drugiej części gry najpierw precyzyjnym uderzeniem głową popisał się Brociek, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Smuczyński. Po porozumieniu trenerów w ekipie z Bodzentyna zagrał Kamil Dziadowicz, który najprawdopodobniej zasili ten zespół w rundzie wiosennej.

Kolejny sparing pomarańczowo-czarni rozegrają w najbliższą sobotę – 9 lutego. Po tym, jak z powodu problemów kadrowych z gry zrezygnowała II-ligowa Stal Stalowa Wola, nasi piłkarze zmierzą się z jej imienniczką z Kraśnika. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15 na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Łysica Bodzentyn 5:0 (3:0)

1:0 Mateusz Madej 27 minuta

2:0 Dominik Cheba 28 minuta

3:0 Michał Grunt 34 minuta

4:0 Oskar Brociek 80 minuta

5:0 Bartłomiej Smuczyński 85 minuta

KSZO (I połowa): Pietrasik – P. Cheba, Dybiec, Mężyk, D. Cheba – Bełczowski, Madej, Kutera, Puton, Dynarek – Michał Grunt.

KSZO (II połowa): Frątczak – Jedlikowski, Marcin Grunt, Miłek, Ziółkowski – Kapsa, Burzyński, Rogoziński, Smuczyński, Łokieć – Brociek.