Miłek i Dynarek kolejnymi wzmocnieniami KSZO

Maciej Miłek oraz Marcin Dynarek to kolejni piłkarze, którzy w rundzie wiosennej reprezentować będą barwy KSZO.

29-letni Dynarek występował już w naszym klubie w okresie, gdy ten prowadzony był przez trenera Rafała Lasockiego. Ofensywny pomocnik był wówczas jedną z wiodących postaci zespołu, a jego gole oraz asysty pozwoliły na wywalczenie awansu do IV ligi świętokrzyskiej oraz do finału OPP. Krótko po rozpoczęciu sezonu 2012/13 Dynarek zrezygnował jednak na pewien czas z gry w piłkę, natomiast przez ostatnie cztery lata był zawodnikiem występującej w klasie okręgowej Stali Kunów, w której w ostatnim czasie pełnił także funkcję grającego trenera. W rundzie jesiennej obecnego sezonu zdobył dla Stali dziesięć goli, będąc zarazem jej najlepszym strzelcem.

19-letni Maciej Miłek całą swoją przygodę z piłką spędził w Klimontowiance Klimontów, w barwach której występował zarówno w klasie okręgowej, jak i w IV lidze. W rundzie jesiennej rozegrał piętnaście spotkań w IV lidze, zdobywając dla klubu z ulicy Zysmana cztery trafienia. Co ciekawe, Miłek zadebiutował w seniorskim zespole aktualnego beniaminka IV ligi zaledwie kilka dni po swoich szesnastych urodzinach, a w obecnym sezonie pomimo wciąż młodego wieku był także wykonawcą rzutów karnych. Miłek może występować zarówno w ofenzywie, jak i w defenzywie na pozycji środkowego, jak i defensywnego pomocnika.

Obaj piłkarze podpisali umowy obowiązujące do końca czerwca. Zarówno Maćka, jak i Marcina serdecznie witamy przy Świętokrzyskiej, życząc samych udanych występów w pomarańczowo-czarnych barwach!

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u