Piłkarze KSZO wrócili do treningów

Dziś na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego w Ostrowcu Świętokrzyskiego odbył się pierwszy tegoroczny trening piłkarzy KSZO. W zajęciach uczestniczyło 24 piłkarzy.

Na treningu zabrakło kontuzjowanego od dłuższego czasu Kamila Sołtykiewicza, a także Michała Grunta, który przeszedł zabieg kontuzjowanego kolana i dopiero od przyszłego tygodnia zacznie ćwiczyć razem z resztą zespołu. Nie było także Dominika Cheby, który jutro ma rozpocząć przygotowania z II-ligowym Ruchem Chorzów i bardzo prawdopodobne wydaje się jego odejście. Z kolei z nowych twarzy mogliśmy oglądać dwójkę piłkarzy, która już wcześniej reprezentowała pomarańczowo-czarne barwy. Są to: 32-letni stoper Marcin Grunt, który ostatnio bronił barw IV-ligowego Zdroju Busko-Zdrój, a także 29-letni pomocnik Marcin Dynarek (grający przez ostatnie cztery lata w Stali Kunów). Na dzisiejszym treningu pojawił się także 19-letni pomocnik Klimontowianki Klimontów Maciej Miłek.

Pierwszy sparing zaplanowany jest na 26 stycznia, a rywalem pomarańczowo-czarnych będzie II-ligowa Siarka Tarnobrzeg. Trener Marcin Wróbel nie wyklucza jednak możliwości rozegrania pierwszego spotkania kontrolnego już tydzień wcześniej. Jak poinformował nas trener KSZO, żaden z zawodników nie zgłosił chęci odejścia. -Mamy nadzieję, że uda się jeszcze kogoś zakontraktować, natomiast nie będziemy wykonywać żadnych gwałtownych ruchów, jest jeszcze sporo czasu, aby te zmiany kadrowe spokojnie przemyśleć - powiedział w rozmowie z nami opiekun pomarańczowo-czarnych.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u