Remis z Sokołem

W rozegranym wczoraj spotkaniu 10. kolejki III ligi gr. IV pomarańczowo-czarni zremisowali na wyjeździe z Sokołem Sieniawa 3:3 (1:2). Dla naszych piłkarzy był to czwarty z rzędu mecz bez wygranej.

Pomarańczowo-czarni objęli prowadzenie po upływie niecałego kwadransa. Dokładne dogranie Putona wykończył Smuczyński, który strzałem w długi róg pokonał Korziewicza. Gospodarze zdołali jednak dwukrotnie odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. Po efektownym rajdzie Szymon Kardyś dograł do Brockiego, a ten pokonał debiutującego w barwach KSZO Pietrasika. Chwilę później Bartłomiej Purcha ograł naszego golkipera i było już 2:1 dla gospodarzy. Drugą połowę, podobnie jak pierwszą, lepiej zaczęli goście. Najpierw Michał Grunt doprowadził do wyrównania strzałem głową, a następnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu bramkarza gospodarzy. Niestety dla nas, ostatnie słowo należało do Sokoła. Dominik Ochał dobił strzał w słupek Brockiego i mecz zakończył się podziałem punktów. Dla podopiecznych Marcina Wróbla był to już czwarty mecz z rzędu bez wygranej. Po dziesięciu rozegranych kolejkach nasi piłkarze plasują się na szóstym miejscu w ligowej tabeli.

Sokół Sieniawa – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:3 (2:1)

0:1 Bartłomiej Smuczyński 11 minuta

1:1 Sebastian Brocki 28 minuta

2:1 Bartłomiej Purcha 35 minuta

2:2 Michał Grunt 47 minuta

2:3 Michał Grunt 64 minuta rzut karny

3:3 Dominik Ochał 70 minuta

Sokół: Korziewicz – Skała, Kapuściński, Padiasek, Pelc, Kardyś – Purcha, Ochał, Kasza, Wąsik (77′ Siwyj) – Brocki.

KSZO: Pietrasik – D. Cheba, Kardas, Mężyk, P. Cheba – Łokieć (89′ Ziółkowski), Dybiec, Puton, Smuczyński (75′ Dziadowicz), Bełczowski (82′ Burzyński) – Grunt.

Żółte kartki: Korziewicz, Purcha, Ochał, Kasza, Brocki – P. Cheba, Dziadowicz.

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków)

Kolejne spotkanie pomarańczowo-czarni rozegrają w najbliższą sobotę – 6 października, kiedy to przy Świętokrzyskiej podejmą ekipę Stali Kraśnik. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.29.