Terminarz rundy jesiennej

Dziś Małopolski Związek Piłki Nożnej, który w nadchodzącym sezonie prowadzić będzie rozgrywki III ligi gr. IV, opublikował terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/19.

Pomarańczowo-czarni zainaugurują rozgrywki domowym starciem z Wiślanami Jaśkowice w weekend 11-12 sierpnia, natomiast rundę jesienną zakończą wyjazdowym meczem z Wólczanką Wólka Pełkińska, który odbędzie się 17 lub 18 listopada. Ogółem, do końca roku zaplanowano siedemnaście ligowych kolejek. Poniżej pełen terminarz nadchodzącej rundy:

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ

Kolejka 2 – 15 sierpnia

Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Motor Lublin
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Czarni Połaniec

Kolejka 3 – 18-19 sierpnia

Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Soła Oświęcim
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 4 – 25-26 sierpnia

Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Soła Oświęcim – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec – Hutnik Kraków

Kolejka 5 – 29 sierpnia

Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec
Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 6 – 1-2 września

Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Motor Lublin
Czarni Połaniec – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa

Kolejka 7 – 8-9 września

Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Czarni Połaniec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 8 – 15-16 września

Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Czarni Połaniec – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik

Kolejka 9 – 22-23 września

Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

Kolejka 10 – 29-30 września

Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Motor Lublin

Kolejka 11 – 6-7 października

Motor Lublin – Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Soła Oświęcim

Kolejka 12 – 13-14 października

Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice
Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Stal Rzeszów
Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 13 – 20-21 października

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce

Kolejka 14 – 27-28 października

Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Wisła Puławy – Avia Świdnik
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 3-4 listopada

Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Czarni Połaniec
Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 16 – 10-11 listopada

Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec – Soła Oświęcim
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm

Kolejka 17 – 17-18 listopada

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u