Imponujący powrót KSZO

Piłkarze KSZO zdołali wywieźć trzy punkty z Radzynia Podlaskiego, pomimo tego, że przegrywali już od drugiej minuty, zaś drugą część spotkania rozpoczęli w osłabieniu.

Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, zwieńczona celnym trafieniem Jakuba Kaganka, który dostał piłkę po wrzucie z autu i pokonał Olszewskiego. Nasz bramkarz zrehabilitował się kilkanaście minut później, wygrywając pojedynek z Krystianem Putonem i chroniąc nasz zespół przed utratą drugiego gola. Gospodarze dalej atakowali, lecz za każdym razem brakowało im precyzji. Niestety, od początku drugiej połowy mieli dodatkowo ułatwione zadanie, bowiem w drodze do szatni Tomasz Persona w niewybrednych słowach skrytykował pracę arbitra dzisiejszego meczu, za co otrzymał czerwoną kartkę. Ponadto, na trybuny wyrzucony został też po raz kolejny trener Cecherz.

Jednak pomarańczowo-czarni pokazali charakter. Choć najpierw Kamil Łokieć przegrał pojedynek z Krzysztofem Stężałą, to chwilę później Włodzimierz Puton doprowadził do wyrównania. Decydującego gola zdobył zaś Michał Grunt, wykorzystując stuprocentową sytuację Pomimo, że podopieczni Damiana Panka próbowali, jak tylko mogli, nie udało im się uratować choćby jednego punktu.

Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (1:0)

1:0 Jakub Kaganek 2 minuta

1:1 Włodzimierz Puton 72 minuta

1:2 Michał Grunt 75 minuta

Orlęta: Stężała – Ciborowski, Kiczuk, Panufnik, Kaganek (77′ Kalita), Lipiński (46′ Demianiuk), Korolczuk (75′ Krawczyk), K. Puton, Kot, Rycaj, Stanisławski.

KSZO: Olszewski – Czajkowski, D. Cheba, Mężyk, Smuczyński (60′ Łokieć), Mikołajek (46′ Puton), Janik (60′ P.Cheba), Sarwicki, Grunt (88′ Kapsa), Persona, Kamiński.

Żółte kartki: Kaganek, Stanisławski, Rycaj – Smuczyński, Olszewski, Janik.

Czerwona kartka: Tomasz Persona (45 minuta, za krytykę pracy arbitra)

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)

Kolejny mecz pomarańczowo-czarni rozegrają już w najbliższą środę – 16 maja, kiedy to podejmować będziemy Unię Tarnów. Początek spotkania o godzinie 17.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u