Remis z Wisłą Sandomierz (wideo)

W środowym meczu kontrolnym podopieczni trenera Przemysława Cecherza zmierzyli się z ligowym rywalem – Wisłą Sandomierz. Na boisku przy ulicy Kolejowej padł remis 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michał Grunt i Paweł Czajkowski.

KSZO Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz 2:2 (0:2)

0:1 Kacper Górski 5′

0:2 Michał Mokrzycki 30′

1:2 Michał Grunt 65′

2:2 Paweł Czajkowski 69′

KSZO (1. połowa): Olszewski – Dominik Cheba, Kudryavtsev, Czajkowski, Janik – Kapsa, Mężyk, Mąka, zawodnik testowany, Persona – Kamiński

KSZO (2. połowa): Zacharski – Dominik Cheba, Czajkowski, Mężyk, Janik – zawodnik testowany, Mąka, Mikołajek, Puton, Kamiński – Grunt

Wisła (1. połowa): Drzymała – Ziółek, Górski, Beszczyński, Bażant – Piechniak, Nikanowycz, Mokrzycki, Juda – Łata, Róg

Wisła (2. połowa): Wierzgacz – Ziółek, Górski, Beszczyński, Korona – Ferens, Szustak, Sudy, Jakóbczyk – Drapsa, Róg

Kolejny mecz kontrolny piłkarze KSZO rozegrają w sobotę, 3 lutego o godzinie 11:00 z Bronią Radom na boisku przy ul. Kolejowej.