Tadeusz Krawiec odchodzi z KSZO

Tadeusz Krawiec nie będzie już trenerem KSZO – od 1 stycznia obejmie on ekipę naszego ligowego rywala – Stali Rzeszów.

Krawiec trafił do KSZO w lipcu tego roku po niespełna półrocznym pobycie w Rozwoju Katowice. Z drużyną z Górnego Śląska rozstał się decyzją Zarządu przed ostatnią kolejką minionego sezonu, jednak zdołał wyjść z nią ze strefy spadkowej, w tabeli wiosny plasując się na dziesiątym miejscu. Pomimo wielu odejść w przerwie letniej, KSZO pod jego wodzą dobrze zaprezentował się w Pucharze Polski, eliminując II-ligową Wartę Poznań, a później nieznacznie przegrywając ze Stalą Mielec, a także w lidze, w której pomarańczowo-czarni zajęli wysokie szóste miejsce, ze stratą zaledwie czterech punktów do prowadzącego w tabeli Motoru Lublin.

Trener Krawiec ma za zadanie tak przebudować zespół, by grał on o wiele skuteczniej, aniżeli miało to miejsce w rundzie jesiennej. Naszym celem nadal jest awans do II ligi. Uważamy, że straty poniesione do lidera jesteśmy w stanie odrobić podczas sesji rewanżowej – powiedział prezes Stali Rzeszów Wiesław Puterla (cytat za www.podkarpacielive.pl)

Stal plasuje się aktualnie na siódmym miejscu w ligowej tabeli, tracąc do prowadzącego Motoru pięć „oczek”. Trenerowi dziękujemy za czas spędzony w KSZO i życzymy powodzenia w nowym klubie! Nazwisko nowego trenera pomarańczowo-czarnych ma zostać ogłoszone w przyszłym tygodniu.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u