Tadeusz Krawiec odchodzi z KSZO!

Wczorajszy turniej halowy w Sandomierzu był dla KSZO ostatnim pod wodzą trenera Tadeusza Krawca. Za porozumieniem stron kontrakt z trenerem został rozwiązany. W KSZO na trenerskiej ławce zasiadał przez 1,5 roku.Dalszą karierę trenerską kontynuować będzie w II-ligowym Rozwoju Katowice.

Tadeusz Krawiec przyszedł do KSZO przed sezonem 2015/2016. W pierwszym roku pracy udało się wywalczyć drugie miejsce w rozgrywkach III ligi i wywalczyć Puchar Polski na szczeblu naszego województwa, co dało przepustkę do rozgrywek centralnych. W obecnym sezonie sukcesy naszego Klubu były jeszcze większe, ponieważ 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu ogólnopolskim oraz pozycja lidera na półmetku III ligi to powody do dumy. Sukcesy jakie ostatnio notował trener Krawiec spowodowały, że znalazł się w „notatnikach” działaczy klubowych z wyższych lig.

„Tadeusz Krawiec chce się rozwijać, sprawdzić na wyższym poziomie rozgrywek, dlatego Klub rozumiejąc to, nie czynił przeszkód w rozwiązaniu kontraktu. Serdecznie dziękujemy Tadkowi za to, że z sukcesami podjął się prowadzenia ostrowieckiej jedenastki w trudnym dla niej okresie w lipcu 2015 roku i życzymy powodzenia na dalszej trenerskiej drodze” – powiedział Prezes KP KSZO 1929 Maciej Kozicki

W najbliższym czasie poznamy nazwisko nowego szkoleniowca, który w rundzie wiosennej będzie realizował cele postawione przez Zarząd Klubu.

Zapraszamy do dyskusji na forum www.forumKSZO.pl

źródło: www.KSZO1929Ostrowiec.pl

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u