Pomarańczowo-czarny mikołaj 2016

Wzorem lat ubiegłych członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Kibiców KSZO, a także członkowie zarządu KP KSZO 1929 na czele z prezesem Maciejem Kozickim odwiedzili prowadzoną przez siostry zakonne placówkę szkolno-wychowawczą „Nasz Dom” w Denkowie oraz Niepubliczne Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze w Małachowie. Dzieci otrzymały od fanów futbolu okazałe paczki ze słodyczami, gadżetami klubu piłkarskiego i sprzętem sportowym.

Podczas wizyty w Denkowie kibiców w tegorocznej akcji wsparł tak, jak czyni to od wielu lat prezydent Jarosław Górczyński. Dzieci nie kryły radości ze słodkich prezentów, a ich uśmiech od lat powoduje, że Mikołaj na pewno dotrze do nich także za rok. Oczywiście, nie zabrakło ciepłych, świątecznych życzeń dla sióstr i wychowanków, którzy nie tylko są kibicami piłki nożnej, ale także uczestniczą w bezpłatnych zajęciach pływania. Za udział w akcji Pomarańczowo – Czarnego Mikołaja prezydentowi podziękował Krzysztof Łojek – wiceprezes Stowarzyszenia Kibiców KSZO Ostrowiec.

Prosto z Denkowa kibice ze stowarzyszenia pojechali z mikołajkowymi prezentami do Małachowa. Tam też, w ciepłej, świątecznej atmosferze dzielili radość z wychowankami. Przypomnijmy, że co roku akcję Pomarańczowo – Czarnego Mikołaja wspiera hutnicza „Solidarność” na czele z jej szefem, Wojciechem Krasuskim. Za wsparcie kibice dziękują także Łukaszowi Dybcowi, Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu oraz sklepowi z gadżetami KSZO F1 Fan Store.

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u