Zaproszenie na Matchday 2015

Choć w najbliższy weekend piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zakończyli już ligowy sezon, a pucharowe starcie z Wisłą Sandomierz dopiero 21 czerwca, to ostrowieccy fani futbolu nie mają powodów do nudy – w sobotę na Stadionie Miejskim odbędzie się Matchday 2015 – impreza podsumowująca pierwszy sezon działalności ostrowieckiej ligi Playarena.

Cała impreza zacznie się już o godzinie konkursem Playarena Duo Challenge. Będzie to sprawdzian umiejętności technicznych zawodników występujących w lidze wzorowany na popularnym programie „Turbokozak”. Zawodnicy rywalizować będą w parach i będą musieli się zmierzyć z ośmioma konkurencjami, jak m.in. „pijany karny”, czy dośrodkowanie z narożnika. Całość zapowiada się niezwykle widowiskowo i z pewnością pozwoli rozgrzać publiczność, która – miejmy nadzieję – licznie stawi się przy Świętokrzyskiej.

Coś dla siebie będą mogli również znaleźć ci, którzy dopiero noszą się z zamiarem rozpoczęcia wielkiej, piłkarskiej przygody – odbędzie się Dzień Otwarty następujących szkółek piłkarskich: Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski, Football Academy Lipsko i MKS Świt Ćmielów, a także m.in. Sketch Paintball.

Jednak to wszystko powinno stanowić jedynie swoiste preludium do najważniejszego punktu w programie, którym jest mecz finałowy o Puchar Ostrowca, Rozpocznie się on o godzinie 14:30. Naprzeciwko siebie staną ekipy Żbików i Red Devils, w których zobaczymy wielu zawodników znanych z ligowych boisk. Mecz odbędzie się na specjalnie wydzielonym boisku wielkości orlika, a każda z drużyn będzie mieć do dyspozycji szatnię. Stawka jest wysoka – zwycięzca uzyska awans na turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Ligi Playarena, który odbędzie się w lipcu, być może w Ostrowcu Świętokrzyskim. Spotkanie potrwa 2×30 minut, a w razie ewentualnego remisu przewidziana jest dogrywka i rzuty karne. Każda z drużyn wystąpi w siedmioosobowym składzie.

Wreszcie, o godzinie 17 dojdzie do spotkania towarzyskiego pomiędzy Reprezentacją Playarena Ostrowiec Świętokrzyski a KSZO. Spotkanie odbędzie się na pełnowymiarowym boisku, a wśród reprezentantów ligi Playarena znajdą się wyróżniający się zawodnicy z czołowych zespołów. Ciekawostką jest fakt, że trenerem drużyny Playareny będzie były piłkarz KSZO, a obecnie zawodnik Kamiennej Brody – Krystian Kanarski.

Całość zapowiada się więc niezwykle interesująco, a żeby nie być gołosłownym przedstawiamy głównych aktorów sobotnich zmagań:

Żbiki: Adrian Posłuszny, Kacper Górski, Michał Bartnik, Patryk Bielecki, Maciej Iwoła, Patryk Frańczak, Rafał Molęda, Dariusz Pardak, Michał Kania, Adrian Karasek, Bartosz Drożdżal.

Red Devils: Adrian Borecki, Dominik Boguś, Patryk Larkowski, Krystian Fulara, Kacper Ziółkowski, Daniel Góral, Szymon Matyjasek, Piotr Jedlikowski, Emil Zieliński, Karol Tłuczkiewicz, Daniel Zając, Robert Krzemiński.

Reprezentacja Playarena Ostrowiec: Adrian Posłuszny, Patryk Bielecki, Filip Lipka, Kacper Harabin, Adrian Graczak, Bartosz Drożdżal, Piotr Cichocki, Przemysław Sokołowski, Mateusz Pastuszka, Kamil Miśkiewicz, Dawid Rożniata, Paweł Gordon, Olaf Chojnacki, Andrzej Mularski, Michał Szczęsny, Tomasz Sokół, Patryk Wójcik.

Szykuje się więc naprawdę konkretna opcja na sobotę. Serdecznie zapraszamy więc do wspólnej zabawy na Matchday 2015!

 

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u