Konkurs przed meczem KSZO – Wisła Sandomierz

Już za kilka dni piłkarska wiosna zawita na Świętokrzyską. Z tej okazji mamy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na mecz KSZO Ostrowiec – Wisła Sandomierz, który odbędzie się 14 marca o godzinie 15:00 na stadionie KSZO.

Bilety zgarną te osoby, które najszybciej prześlą poprawne odpowiedzi na poniższe pytania oraz udostępnią publicznie na facebooku post konkursowy z naszego fanpage’a znajdującego się tu POST KONKURSOWY:

1) Ile bramek zdobył obecny trener Wisły Sandomierz-Tadeusz Krawiec-grając w zespole KSZO w meczach ekstraklasy?

2) Jakim wynikiem zakończył się rozegrany przed rundą wiosenną sezonu 2014/15 sparing pomiędzy KSZO Ostrowiec a Wisłą Sandomierz? Kto zdobył bramki dla ostrowieckiej drużyny?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy: serwisklubukszo@o2.pl, w tytule e-maila wpisując: „konkurs KSZO – Wisła Sandomierz”, a w treści swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz poniższą formułkę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Zapraszamy do komentowania na forum:
www.forumKSZO.pl

stat4u