Daily Archives: 6 lutego 2021

Wojciech Trochim zasila KS Wiązownica

Jak poinformował dziś klub KS Wiązownica, były zawodnik KSZO Wojciech Trochim został nowym zawodnikiem beniaminka III ligi. Przypomnijmy, że 31-letni Wojciech Trochim opuścił klub ze Świętokrzyskiej ze względów osobistych w poniedziałek, 1 lutego. KS Wiązownica plasuje się w tabeli III ligi gr. IV na 16. miejscu z dorobkiem 21 punktów.

Kacper Dereń testowany w Stali Kraśnik

Wypożyczony z KSZO do II-ligowego Sokoła Ostróda Kacper Dereń trenuje od kilku dni w Stali Kraśnik. Niewykluczone, że 19-letni obrońca zwiąże się umową z lubelskim klubem. Przypomnijmy, że kraśnicki klub jest prowadzony przez byłego zawodnika oraz trenera KSZO – Marcina Wróbla. Wcześniej do drużyny Stali dołączył inny były zawodnik pomarańczowo-czarnych, Kamil Łokieć.

Sparingowa sobota na plus

Piłkarze KSZO Ostrowiec zwyciężyli w obu dzisiejszych grach kontrolnych. Najpierw wynikiem 4:3 pokonali Powiślankę Lipsko, a następnie OKS Opatów w stosunku 7:1. Trener Tadeusz Krawiec dał dziś zagrać w sumie dwudziestu czterem piłkarzom. W meczu z reprezentantem klasy okręgowej, czyli z zespołem Powiślanki zagrali między innymi testowani zawodnicy, których personaliów nie będziemy póki co zdradzali. czytaj dalej »

stat4u