Monthly Archives: Styczeń 2021

Skrót sparingu z Bronią

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu kontrolnego z Bronią Radom, rozegranego w sobotnie popołudnie. https://www.youtube.com/watch?v=nYcOiIKUBQQ

Wygrana w zimowej scenerii

W rozegranym dziś spotkaniu kontrolnym piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrali w Radomiu z miejscową Bronią 3:2 (1:2). Gole dla naszego zespołu zdobywali Wojciech Trochim, Szymon Stanisławski oraz Konrad Zaklika. Spotkanie rozpoczęło się z 75-minutowym opóźnieniem z powodu opadów śniegu i toczyło się w niezwykle trudnych warunkach atmosferycznych. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy za sprawą czytaj dalej »

Sparingowa wygrana z Lechią

W rozegranym dziś spotkaniu kontrolnym piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali w Tomaszowie Mazowieckim miejscową Lechię 3:1 (1:1). Gole dla pomarańczowo-czarnych zdobył dwukrotnie Szymon Stanisławski. Ostrowczanie objęli prowadzenie po upływie pierwszego kwadransa. Dawid Zalewski przeciął głową dośrodkowanie, a piłka odbiła się jeszcze od gracza Lechii i wylądowała w siatce. Gospodarze odpowiedzieli za sprawą rzutu karnego podyktowanego czytaj dalej »

Zmiana sparingpartnera

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz piłkarzy KSZO z Radomiakiem Radom. Zamiast tego pomarańczowo-czarni udadzą się jutro do Tomaszowa Mazowieckiego, by zmierzyć się tam z miejscową Lechią. Ich rywal to aktualnie 17. drużyna III ligi gr. I. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.

Wieczysta lepsza od KSZO

W swoim pierwszym tegorocznym sparingu piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrali z występującą w klasie okręgowej Wieczystą Kraków 0:2 (0:2). Obie bramki dla drużyny gości zdobył były reprezentant Polski Radosław Majewski. Goście prowadzeni przez byłego szkoleniowca pomarańczowo-czarnych Przemysława Cecherza objęli prowadzenie po zbyt krótkim wybiciu piłki przez Pawła Lipca. Do futbolówki dopadł Sławomir Peszko, który zagrał czytaj dalej »

Piłkarze KSZO wrócili do treningów

Dziś piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski spotkali się na pierwszym tegorocznym treningu, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21. W zajęciach nie uczestniczył narzekający na uraz pleców Wojciech Trochim, z kolei pojawił się na nich 19-letni pomocnik Dawid Zalewski, który w rundzie jesiennej był wypożyczony do IV-ligowej Łysicy Bodzentyn. Trener Tadeusz Krawiec przyglądał się czytaj dalej »

Dawid Chudyba odchodzi z KSZO

Wraz z końcem roku wygasło wypożyczenie 20-letniego Dawida Chudyby do naszego klubu i powróci on do Wisły Puławy. Wychowanek Polonii Iłża dołączył do klubu ze Świętokrzyskiej w lutym ubiegłego roku za kadencji trenera Marcina Sasala. Rozegrał dla KSZO 25 oficjalnych spotkań w 3 lidze w sezonach 2019/20 i 2020/21, notując na swym koncie jedną asystę. Dawidowi dziękujemy za czytaj dalej »

stat4u