Daily Archives: 7 listopada 2020

Transmisja na żywo meczu KS Wiązownica – KSZO

Jutrzejszy mecz pomarańczowo-czarnych z drużyną KS Wiązownica będzie transmitowany na żywo na platformie Polsport.Live. Początek spotkania o godzinie 13:30. Koszt dostępu do relacji wynosi 12 zł. https://polsport.live/onesport/transmisja/632/ks-wiazownica-kszo-1929-ostrowiec-swietokrzyski

Kolejny beniaminek rywalem KSZO

Po wygranej w środę przy Świętokrzyskiej z Wisłą Sandomierz 3:1 piłkarze KSZO jadą jutro do Wiązownicy, gdzie podejmowani będą przez ekipę miejscowego beniaminka. Nasz rywal to przedostatnia drużyna w ligowej tabeli, która na piętnaście dotychczas rozegranych meczów, wygrała ledwie trzy, tyle samo razy zremisowała i aż dziewięciokrotnie schodziła z boiska pokonana. Choć piłkarze z Podkarpacia czytaj dalej »

Mecz ze Stalą Kraśnik odwołany

Spotkanie KSZO – Stal Kraśnik, zaplanowany na środę, 11 listopada zostało przełożone. Powodem tej decyzji jest kilka pozytywnych przypadków covid-19 w drużynie z Lubelszczyzny. Odwołany również został dzisiejszy mecz Stal – Podlasie Biała Podlaska. O nowym terminie meczu poinformujemy na swojej stronie internetowej.

stat4u