Daily Archives: 7 października 2020

Kobiety: KSZO w finale Pucharu

Zwycięstwem 2:1 zakończył się dzisiejszy mecz półfinałowy w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Ostrowczanki pokonały w Bodzentynie miejscową Łysicę i zameldowały się w finale rozgrywek. 7 października 2020 r. – godz. 15:00 – Bodzentyn Łysica Bodzentyn – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (0:0) Bramki dla KSZO: Wiktoria Latała 56′, Julia Oraniec 66′ KSZO: Naglarska – Zięba, Rutkowska, Żelazowska – czytaj dalej »

Juniorzy w kolejnej rundzie OPP

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła drużyna juniorów starszych KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W rozegranym dziś spotkaniu III rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN pomarańczowo-czarni pokonali po rzutach karnych IV-ligowego Orlicza Suchedniów. Regulaminowe 90 minut nie przyniosło bramek, dlatego potrzebna była dogrywka. Drużyna prowadzona przez duet trenerski Waldemar Domagała – Dariusz Pietrasiak objęła prowadzenie po strzale Łukasza czytaj dalej »