Daily Archives: 30 września 2020

Oldboje kończą udział w OPP

Piłkarze Oldboys KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zakończyli dziś udział w Okręgowym Pucharze Polski. Pomarańczowo-czarni ulegli IV-ligowemu OKS Opatów 2:4 (2:0). Pierwsze minuty meczu należały do gospodarzy. Na bramkę Radosława Partyki uderzali Tomasz Żelazowski oraz Andrzej Kobylański, lecz napastnikowi zabrakło precyzji, zaś uderzenie pomocnika Oldboys KSZO obronił bramkarz gości. W odpowiedzi niecelnie na bramkę Tomasza Raka strzelał czytaj dalej »

Stal lepsza w hutniczych derbach

Piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ulegli Stali Stalowa Wola 1:2 (1:1) w rozegranym dziś zaległym meczu 4. kolejki III ligi gr. IV. Dla pomarańczowo-czarnych jest to czwarta kolejna porażka przed własną publicznością. W pierwszych minutach meczu doskonałą okazję na zdobycie pierwszego gola zmarnował Piotr Mroziński, ale piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką bramki Szymkowiaka. Gospodarze, czytaj dalej »