Daily Archives: 26 września 2020

Pewne zwycięstwo KSZO

W meczu 12. kolejki III ligi gr. IV pomarańczowo-czarni bez większych problemów pokonali na wyjeździe drużynę Hetmana Zamość 4:1 (2:0). Podobnie jak w poprzednim starciu, także i tym razem arbiter trzykrotnie dyktował rzuty karne. Gospodarze, którzy rozpoczęli dzisiejszy mecz z zaledwie trzema zawodnikami na ławce rezerwowych, potwierdzili, że nie przez przypadek zamykają ligową tabelę. Choć czytaj dalej »

ŚLJM: Remis KSZO z Koroną

W dzisiejszym meczu Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych piłkarze KSZO zremisowali w Kielcach z miejscową KKP Koroną 1:1. Bramkę dla pomarańczowo-czarnych zdobył Jakub Wojtachnio. – Mecz wyrównany, w pierwszej połowie Wojtachnio ograł obrońców Korony i podał idealnie do Pająka, ale ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W drugiej połowie w zamieszaniu podbramkowych straciliśmy czytaj dalej »