Daily Archives: 12 września 2020

Mecz za sześć punktów

Już jutro piłkarze KSZO Ostrowiec zagrają w Zabierzowie z Jutrzenką Giebułtów. Będzie to pierwszy mecz po powrocie Tadeusza Krawca na stanowisko trenera pomarańczowo-czarnych. Po czterech porażkach nastroje w Ostrowcu są nietęgie, ale trudno się temu dziwić. Zamiast walki o czołowe lokaty, ostrowczanie osunęli się bardzo nisko w ligowej tabeli. Idzie nowe – Marcina Sasala już w czytaj dalej »

Junior Starszy: KSZO lepszy od Hetmana

Odmłodzona drużyna, jakkolwiek to zabrzmi, Juniora Starszego KSZO pokonała dziś Hetmana Włoszczowa 2:1 (2:1) w meczu 5. kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych. Wynik spotkania został ustalony jeszcze przed przerwą. – Przeważaliśmy w całym spotkaniu, Hetman praktycznie tylko dwa razy w ciągu całego meczu przedostał się pod naszą bramkę, jedną sytuację dość szczęśliwie wykorzystując. Co do czytaj dalej »

Kobiety: Pierwszy komplet punktów KSZO

W meczu 2. kolejki IV ligi Kobiet ostrowczanki pokonały na wyjeździe Victorię Pińczów 0:3 (0:3) zdobywając tym samym pierwszy komplet punktów. Dubletem popisała się Wiktoria Latała. W spotkaniu oficjalnie zadebiutowały nowe zawodniczki: Julia Oraniec, Monika Rutkowska oraz Anna Deszczka-Grudzień. – Jestem ogólnie zadowolony z gry nowych dziewczyn. Naprawdę widać duży potencjał, oczywiście sporo pracy przed czytaj dalej »

Kobiety: KSZO rozpoczyna sezon ligowy

Po dość długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, nasze dziewczyny wreszcie stają do walki o ligowe punkty. Dziś w meczu wyjazdowym w ramach 2. kolejki IV ligi podopieczne trenera Szymona Kroczka powalczą o pierwsze punkty w Pińczowie z miejscową Victorią. Pomarańczowo-czarne powinny zainaugurować sezon już w zeszłym tygodniu domowym meczem z Bucovią Bukowa, jednak ostatecznie czytaj dalej »

stat4u