Monthly Archives: Sierpień 2020

KSZO przegrywa w Białej Podlaskiej

Po środowej porażce w meczu z Avią Świdnik, także i dziś pomarańczowo-czarni musieli uznać wyższość ligowego rywala – tym razem lepsza okazała się drużyna Podlasia Biała Podlaska wygrywając z KSZO 3:2 (3:1). Dokładnie rok i pięć dni temu pomarańczowo-czarni mierzyli się po raz ostatni w meczu ligowym z drużyną Podlasia. Podobnie jak wtedy, także i czytaj dalej »

Konferencja prasowa po meczu z Avią

Zimny prysznic

Po słabym spotkaniu piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ulegli przed własną publicznością Avii Świdnik 0:1 (0:1), a zwycięskiego gola dla gości zdobył Bartosz Mroczek. Trzeba jasno powiedzieć, że goście wygrali to spotkanie absolutnie zasłużenie. Podopieczni Łukasza Mierzejewskiego byli dużo groźniejsi, imponując zwłaszcza umiejętnością szybkiego przejścia z obrony do ataku, czego konsekwencją były zabójcze w skutkach kontry. czytaj dalej »

Puchar Polski motywacją na ligę

Już dziś pomarańczowo-czarni podejmą przy Świętokrzyskiej Avię Świdnik w meczu 6. kolejki III ligi gr. IV. Wszyscy jeszcze żyjemy zwycięstwem nad Wisłą Kraków i awansem do kolejnej rundy Pucharu Polski, ale życie nie lubi próżni, dlatego już dzisiaj o 19:00 podejmujemy przy Świętokrzyskiej Avię Świdnik. Cel jest jeden – zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił. Mimo czytaj dalej »

Terminarz IV ligi Kobiet

Przedstawiamy terminarz IV ligi gr. świętokrzyskiej Kobiet na sezon 2020/2021. Podopieczne Szymona Kroczka zainaugurują rozgrywki ligowe już 5 września meczem przed własną publicznością z Bucovią Bukowa. 1. Kolejka – 5 września (sobota) – godz. 11:00 KSZO Ostrowiec Św. – Bucovia Bukowa 2. Kolejka – 12 września (sobota) – godz. 12:00 Victoria Pińczów – KSZO Ostrowiec czytaj dalej »

Terminarz Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych na sezon 2020/2021. Rozgrywki zainaugurujemy już jutro! Sezon zasadniczy – Runda jesienna 1. kolejka – 26 sierpnia (środa) – godz. 16:00 – ul. Kolejowa KSZO Ostrowiec Św. – Korona II Kielce SA 2. kolejka – 29 sierpnia (sobota) Star/Juventa Starachowice – KSZO Ostrowiec Św. 3. czytaj dalej »

Juniorzy i oldboje KSZO w kolejnej rundzie OPP

Zarówno juniorzy KSZO, jak i ekipa oldbojów zameldowały się w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN. Juniorzy (zgłoszeni jako KSZO II) wygrali swój mecz walkowerem, bowiem na mecz do Ostrowca nie dojechała Koprzywianka Koprzywnica, zaś prowadzeni przez Marcina Wróbla oldboje pokonali przy Świętokrzyskiej lidera gr. III klasy A, Arkę Pawłów. Goście, prowadzeni przez czytaj dalej »

Wypowiedzi po meczu KSZO – Wisła

Bartosz Grzelak (asystent trenera KSZO): Jesteśmy wszyscy zadowoleni, myślę, że widowisko się podobało. Jak na drużynę, która jest de facto na czwartym poziomie rozgrywkowym, myślę, że nie było widać tej różnicy na boisku. Chłopaki zostawili kawał zdrowia, za to duży szacunek dla nich i wszyscy się cieszymy z przejścia do kolejnej rundy. Nie poddajemy się, czytaj dalej »

Cud nad Wisłą

W meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski pomarańczowo-czarni sensacyjnie pokonali Wisłę Kraków 2:1 (0:0) i awansowali do kolejnej rundy rozgrywek. Cóż to był za wieczór! Ostrowiec dziś długo nie zaśnie! Choć gdy piszemy te słowa od zakończenia meczu minęło ponad cztery godziny, emocje wciąż w nas buzują, ale trudno się temu dziwić. Pomarańczowo-czarni pokazali dziś czytaj dalej »

Dziś gramy z Wisłą Kraków

Już dziś arcyciekawie zapowiadający się mecz, w którym piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podejmą trzynastokrotnego Mistrza Polski – ekipę Wisły Kraków w meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Ostrowiec tęskni za wielką piłką. To wiadomo nie od dziś. Można się zastanawiać czy kluby, które grają szczebel albo dwa szczeble wyżej mają taki głód meczów jak nasze czytaj dalej »

stat4u