Daily Archives: 19 października 2019

Zwycięstwo z Chełmianką

Wreszcie przełamanie naszych piłkarzy. Po ponad miesiącu bez ligowej wygranej nasi zawodnicy w końcu sięgnęli po komplet punktów. W sobotnim meczu przy Świętokrzyskiej KSZO pokonał Chełmiankę Chełm 3:0, ustalając wynik już w pierwszej połowie spotkania. Mecz znakomicie zaczął się po myśli gospodarzy. Już w 6. minucie wynik otworzył Jakub Chrzanowski, wykorzystując dośrodkowanie Marcina Kaczmarka. Kilka czytaj dalej »

KSZO powalczy o punkty z Chełmianką

Nie tak początek sezonu wyobrażali sobie kibice, a przede wszystkim piłkarze KSZO Ostrowiec. Zajmujący obecnie zaledwie trzynaste miejsce ostrowczanie spróbują dziś powiększyć swój dorobek punktowy w starciu z przedostatnią Chełmianką. Sezon zaczął trener Marcin Wróbel, ale nie dotrwał nawet do końca sierpnia. Stery po Wróblu przejął Sławomir Majak, ale czy dało to zamierzony skutek? Drużynie czytaj dalej »