Daily Archives: 21 września 2019

Skrót meczu z Siarką

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z meczu KSZO – Siarka Tarnobrzeg.

Kobiety: Ostre strzelanie w Pińczowie

W meczu 2. kolejki III ligi Kobiet nasze zawodniczki mierzyły się w Pińczowie z miejscową Victorią. Nie było niespodzianki i ostrowczanki rozgromiły rywalki aż 14:0 (5:0). Warto zaznaczyć, że miejscowe grały od samego początku w „dziewiątkę”. 21 września 2019 r. – godz. 11:00 – Stadion Miejski w Pińczowie Victoria Pińczów – KSZO Ostrowiec Św. 0:14 czytaj dalej »

ŚLJS: Hetman nie dojechał

Mecz 2. kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy KSZO, a Hetmanem Włoszczowa nie doszedł do skutku. Ekipa z Włoszczowej nie stawiła się na meczu w Ostrowcu. Teraz pozostaje oczekiwać na decyzję Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej co do ewentualnego walkowera dla naszej drużyny.

Kolejny remis pomarańczowo-czarnych

Piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski po raz kolejny podzielili się punktami – tym razem pomarańczowo-czarni bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg. Przed meczem wydawało się, że spadkowicz z drugiej ligi, który bardzo dobrze zaczął sezon, będzie faworytem, przy słabym początku sezonu w wykonaniu KSZO. Drużyna Siarki przystępowała do wczorajszego meczu z tylko jedną porażką czytaj dalej »

stat4u