Daily Archives: 14 września 2019

Skrót meczu KSZO – Wisła Nowy Korczyn

ŚLJS: Porażka w Nowinach

W meczu 3. kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych piłkarze KSZO ulegli w Nowinach miejscowemu GKS-owi 2:3. Pomimo lepszej gry, niż we wtorkowym meczu z Juventą nasi zawodnicy nie ustrzegli się błędów w defensywie i przegrali z zespołem z Nowin. Mecz z naszą przewagą optyczną, trzy proste błędy w defensywie zakończone stratami bramek , brak jakości czytaj dalej »

Udana inauguracja dziewczyn

Swoje pierwsze spotkanie w nowym sezonie rozegrały trzecioligowe piłkarki KSZO. Kłopotów z pokonaniem Wisły Nowy Korczyn, która przyjechała do Ostrowca w 11-osobowym składzie, nie było, co widać po wyniku. Przyjezdne nie odnotowały nawet strzału na bramkę Wiktorii Naglarskiej. Od pierwszych minut ostrowczanki kontrolowały spotkanie. Już w 3. minucie podopieczne trenera Szymona Kroczka wyszły na prowadzenie. czytaj dalej »