Daily Archives: 7 września 2019

Wypowiedzi po meczu KSZO – Lech

Maciej Kozicki (prezes KSZO): Chciałem na ręce dyrektora sportowego Lecha Poznań, pana Tomasza Rząsy złożyć podziękowania dla włodarzy klubu z Poznania za to, że odpowiedzieli pozytywnie na naszą prośbę rozegrania tego meczu. Blisko pięć tysięcy osób na trybunach, fajna zabawa, wynik meczu też myślę dosyć fajny dla nas, tutaj podziękowania dla trenera Dariusza Żurawia, oczywiście czytaj dalej »

Portugalski spokój Amarala, Lech lepszy w Ostrowcu

W rozegranym dziś meczu towarzyskim z okazji obchodów 90-lecia KSZO pomarańczowo-czarni przegrali z Lechem Poznań 0:1 (0:1), a zwycięskiego gola dla poznaniaków zdobył Joao Amaral. Praktycznie całe pierwsze 45 minut należało do gości. Posiadanie piłki było zdecydowanie po stronie Lecha Poznań, a piłkarze naszego zespołu niestety nie mogli wyjść z własnej połowy. Bardzo aktywni od czytaj dalej »

Nawiązać do dawnych lat

Sobotnie popołudnie przy Świętokrzyskiej 11. Na to spotkanie czekano kilka dobrych lat i dziś w końcu do niego dojdzie. Już w ten weekend do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjedzie szósta drużyna obecnego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy, a mianowicie Lech Poznań. Kibicom jednej, jak i drugiej drużyny nie trzeba przestawiać zażyłości, jakie łączą kibiców Lecha i KSZO. czytaj dalej »

stat4u