Daily Archives: 7 października 2018

Skrót meczu KSZO – Stal Kraśnik

Wypowiedzi po meczu KSZO – Stal Kraśnik

Jarosław Pacholarz (trener Stali): Na wstępie chciałem powiedzieć, że już trzeci raz jestem tutaj w Ostrowcu, dwa razy sromotne porażki, za trzecim razem na szczęście zwycięstwo. Bardzo się cieszymy, bo to zwycięstwo nie przyszło nam łatwo. W pierwszej połowie zdobyliśmy dwie bramki, ale KSZO też miał swoje sytuacje, może nie stuprocentowe, ale widać, że dobrze operowali czytaj dalej »

Stal lepsza przy Świętokrzyskiej

W rozegranym wczoraj spotkaniu 11. kolejki III ligi gr. IV piłkarze KSZO ulegli Stali Kraśnik 0:2 (0:2), ponosząc tym samym trzecią porażkę w bieżącym sezonie. Pomarańczowo-czarni zaczęli z animuszem, chcąc przed własną publicznością przełamać serię czterech meczów z rzędu bez wygranej. W pierwszych minutach udało się naszym piłkarzom uzyskać nieznaczną przewagę, ale niestety nie miała czytaj dalej »