Monthly Archives: Wrzesień 2018

Wyjazd do Sieniawy

Po bardzo dobrym, a jednocześnie pechowo przegranym starciu z Hutnikiem, naszych piłkarzy czeka teraz wyjazd do innego beniaminka, a mianowicie do podkarpackiej Sieniawy. Drużyna prowadzona przez byłego trenera m.in. Resovii i JKS Jarosław Szymona Szydełko jest ekipą, w meczach której pada najwięcej bramek (biorąc pod uwagę zespoły z gr. IV). W dziewięciu dotychczas rozegranych spotkaniach czytaj dalej »

Panowie, jak można było to przegrać?!

Piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrali dziś w dramatycznych okolicznościach z Hutnikiem Nowa Huta 0:1 (0:0). Decydującego gola zdobył w siódmej minucie doliczonego czasu gry Krzysztof Świątek. W pierwszej połowie na boisku nie działo się zbyt wiele. Gra była rwana, szarpana, było sporo niedokładności z obu stron. Gdy wydawało się, że jedna z drużyn zagrozi bramce czytaj dalej »

Starcie z liderem

Już jutro arcyciekawie zapowiadający się mecz, w którym piłkarze KSZO podejmą aktualnego beniaminka, ale jednocześnie lidera rozgrywek – ekipę Hutnika Nowa Huta. Z jednej strony pierwsze miejsce zajmowane po ośmiu kolejkach przez ekipę prowadzoną aktualnie przez Leszka Janiczaka może zaskakiwać, lecz jeśli wgłębimy się nieco w temat, zaskoczenie nieco mija. Po latach zawirowań, życia na czytaj dalej »

Remis w Połańcu

Pomimo dwukrotnego prowadzenia, piłkarze KSZO ostatecznie zaledwie zremisowali w Połańcu z ekipą Czarnych 2:2 (1:0). Nasi piłkarze objęli prowadzenie po rzucie karnym, podyktowanym za faul jednego z obrońców gospodarzy na Mateuszu Madeju. Skutecznym egzekutorem okazał się Michał Grunt. Niestety, trzy zmiany dokonane w przerwie przez trenera Czarnych, Piotra Mazurkiewicza przyniosły efekt. Do wyrównania doprowadził Kamil czytaj dalej »

Czarni kontra pomarańczowo-czarni

Jutrzejszym meczem z Czarnymi Połaniec nasi piłkarze rozpoczną serię spotkań przeciwko ligowym beniaminkom. Nasi rywale przez ostatnie lata uchodzili za ekipę zbyt mocną na czwartą ligę, a jednocześnie zbyt słabą na trzecią ligę (jeszcze w starym formacie). Niczym winda kursująca w górę i w dół. Początek obecnych rozgrywek pokazuje, że nie będą one wyjątkiem. W czytaj dalej »

Cenny remis z Wisłą

W rozegranym wczoraj spotkaniu 7. kolejki III ligi gr. IV pomarańczowo-czarni zremisowali z Wisłą Puławy 2:2 (0:1). Gole dla KSZO zdobywali wprowadzeni z ławki Piotr Jedlikowski i Michał Grunt. Początek spotkania należał do gości, którzy objęli prowadzenie za sprawą celnego uderzenia Łukasza Kacprzyckiego. Były pomocnik Lechii Gdańsk umieścił piłkę ponad interweniującym Konradem Zacharskim po otrzymaniu czytaj dalej »

Starcie ze spadkowiczem

Już jutro przed podopiecznymi Marcina Wróbla pierwszy bardzo poważny sprawdzian – na Świętokrzyską zawita bowiem Wisła Puławy, która jeszcze dwa sezony temu rywalizowała na zapleczu Ekstraklasy. O ile spadek z I ligi w kampanii 16/17 można było przeboleć, to już poprzedni sezon miał wyglądać diametralnie inaczej. W Puławach otwarcie mówiono o włączeniu się do walki czytaj dalej »

Podlasie na kolanach. KSZO zwycięża po golach zmienników.

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze KSZO Ostrowiec. W wyjazdowej potyczce ograli Podlasie Biała Podlaska i wskoczyli na podium tabeli III ligi. Mecz mógł już zostać rozstrzygnięty po pierwszej połowie spotkania, jednak naszym zawodnikom brakowało wykończenia. Podlasie, które w ostatnich czterech spotkaniach nie zdobyło nawet punktu musiało w końcu podjąć rękawice i zawalczyć o przerwanie złej czytaj dalej »

stat4u