Monthly Archives: Marzec 2018

Nareszcie startują

Po ponad czterech miesiącach od ostatniego ligowego starcia, po czterech przełożonych meczach, jutro piłkarze KSZO wreszcie zainaugurują piłkarską wiosnę. Ich rywalami będą dobrzy znajomi ze Spartakusa Daleszyce. Spartakus znajduje się w podobnej sytuacji co my, bowiem z powodu złych warunków atmosferycznych przełożono ich wszystkie dotychczasowe starcia w lidze, a także mecz 1/8 finału OPP, w czytaj dalej »

Skrót mecz ze Spartą

Wypowiedź trenera po meczu ze Spartą

Skrót sparingu z Avią

W ostatnim meczu kontrolnym przed ligą ostrowczanie podejmowali na boisku przy Różanej Avię Świdnik. Przygotowaliśmy skrót z najciekawszymi momentami spotkania. Zachęcamy do obejrzenia.

Jeszcze jeden sparing przed ligą

W sobotę piłkarze KSZO rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed rozpoczynającą się rundą wiosenną sezonu 2017/18. Podopieczni Przemysława Cecherza podejmować będą ligowego rywala – ekipę Avii Świdnik. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12 na naturalnym boisku przy ulicy Różanej. Wszystkich sympatyków futbolu serdecznie zapraszamy!

Ligowa inauguracja przełożona

Prowadzący rozgrywki gr. IV III ligi Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zdecydował o przełożeniu ośmiu z dziewięciu spotkań z zaplanowanej na najbliższy weekend pierwszej kolejki rundy wiosennej. Rozegrany zostanie jedynie mecz Motoru Lublin z Podhalem Nowy Targ, o czym wiadomo było już wcześniej, bowiem lubelski obiekt jako jedyny wyposażony jest w podgrzewaną murawę. Wszystkie pozostałe mecze czytaj dalej »

stat4u