Monthly Archives: Styczeń 2018

Remis z Wisłą Sandomierz (wideo)

W środowym meczu kontrolnym podopieczni trenera Przemysława Cecherza zmierzyli się z ligowym rywalem – Wisłą Sandomierz. Na boisku przy ulicy Kolejowej padł remis 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michał Grunt i Paweł Czajkowski. KSZO Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz 2:2 (0:2) 0:1 Kacper Górski 5′ 0:2 Michał Mokrzycki 30′ 1:2 Michał Grunt 65′ 2:2 Paweł Czajkowski 69′ KSZO (1. połowa): Olszewski – Dominik czytaj dalej »

Sezon sparingowy wystartował. Powiślanka ogrywa KSZO

W sobotnim meczu kontrolnym rozegranym przy ulicy Kolejowej podopieczni trenera Przemysława Cecherza ulegli Powiślance Lipsko 0:1. Jedyne trafienie dla przyjezdnych zanotował były zawodnik pomarańczowo-czarnych – Dawid Gardynik. Ostrowczanie jako wyżej notowany zespół przeważał w całym meczu, jednak brakowało zimnej krwi w decydujących momentach. Goście zdobyli bramkę w 36. minucie po zamieszaniu w polu karnym. Największym czytaj dalej »

KSZO przed pierwszymi sparingami

Już w najbliższą sobotę pomarańczowo-czarni rozegrają swoje pierwsze spotkanie kontrolne, a ich rywalem będzie występująca w radomskiej klasie okręgowej Powiślanka Lipsko. Wiemy już, że z KSZO żegna się trójka zawodników. Są to: Rafał Gil, który aktualnie przebywa na testach w Broni Radom, a także Kamil Jakubowski oraz Bartłomiej Tymoszuk. Sztab szkoleniowy przygląda się z kolei czytaj dalej »

Adrian Olszewski nowym piłkarzem KSZO

24-letni bramkarz Adrian Olszewski jest kolejnym wzmocnieniem pomarańczowo-czarnych w przerwie zimowej. Kontrakt golkipera obowiązywał będzie do 30 czerwca. Olszewski w rundzie jesiennej pozostawał bez klubu, a wcześniej reprezentował barwy m.in. Łódzkiego Klubu Sportowego, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza czy Polonii Bytom. Wychowanek Włókniarza Pabianice ma na swoim koncie jeden występ w Ekstraklasie w barwach ŁKS, jednakże ostatnio czytaj dalej »

Drabinka okręgowego Pucharu Polski

Swoją kolejną przygodę z okręgowym Pucharem Polski pomarańczowo czarni rozpoczną od 1/8 finału. W dniu wczorajszym w siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowana została drabinka Pucharu Polski począwszy od wspomnianej rundy. Swój pierwszy mecz w tej edycji Pucharu rozegramy wyjazdowym spotkaniem z Granatem Skarżysko. Zespół ten jest obecnie liderem świętokrzyskiej ligi okręgowej. Ostatni mecz przeciwko czytaj dalej »

Dawid Kamiński nowym piłkarzem KSZO

22-letni pomocnik Dawid Kamiński jest pierwszym piłkarzem pozyskanym przez nasz klub w przerwie zimowej. Piłkarz był ostatnio zawodnikiem łódzkiego Widzewa. Kamiński jest wychowankiem ekipy TOR Dobrzeń Wielki, z której w 2009 roku przeniósł się do grup młodzieżowych krakowskiej Wisły. Prezentował się tam na tyle obiecująco, że zaledwie trzy lata później, w wieku 17 lat zadebiutował czytaj dalej »

Rafał Borek w sztabie szkoleniowym KSZO

Od nowego roku do sztabu szkoleniowego Przemysława Cecherza dołączył Rafał Borek. Wraz z Krystianem Kanarskim będzie on pełnił funkcję asystenta trenera pierwszego zespołu. Dla trenera Borka będzie to debiut, jeśli chodzi o pracę z zespołem seniorskim. Od 2005 roku pracował on z grupami młodzieżowymi KSZO, ostatnio będąc opiekunem rocznika 2006, który to zespół dalej będzie czytaj dalej »

KSZO wrócił do treningów

W dniu wczorajszym piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbyli pierwszy tegoroczny trening, a poprowadził go nowy szkoleniowiec – Przemysław Cecherz. W zajęciach uczestniczyli także piłkarze, którzy w ostatnim czasie przebywali na wypożyczeniach w innych zespołach. Nie brał w nich udziału jedynie leczący kontuzjowane kolano Tomasz Persona, jednak popularny „Persi” powinien już być obecny na piątkowym treningu czytaj dalej »

stat4u