Monthly Archives: Wrzesień 2017

Trzy bramki, trzy punkty

W rozegranym w Wólce Pełkińskiej starciu 10. kolejki gr. IV III ligi piłkarze KSZO pewnie pokonali miejscową Wólczankę 3:0 (3:0) po trafieniach Michała Janika, Łukasza Jamroza oraz Pawła Czajkowskiego z rzutu wolnego. Jeżeli nasi piłkarze bądź też sympatycy pomarańczowo-czarnych obawiali się starcia na małym boisku w Wólce Pełkińskiej, to szybko te obawy zostały przepędzone. Już czytaj dalej »

Wólczanka ostatnim z beniaminków

Po trzech domowych starciach z beniaminkami pomarańczowo-czarnych czeka trudny wyjazd do kolejnego z nich – Wólczanki Wólka Pełkińska, z którym jutro rywalizować będą o kolejne ligowe punkty. Wólczanka nadspodziewanie dobrze rozpoczęła sezon, przez pierwszy miesiąc będąc nawet w pobliżu pozycji lidera. Podopieczni trenera Grzegorza Sitka ograli Spartakusa, Trzebinię, Sołę oraz Wisłę Sandomierz, a dwa kolejne czytaj dalej »

Skrót meczu z Chełmianką

Konferencja prasowa po meczu z Chełmianką

Gościmy Chełmiankę

W sobotnie popołudnie przy Świętokrzyskiej 11 podopieczni trenera Tadeusza Krawca podejmą świetnie radzącego sobie beniaminka – Chełmiankę Chełm. Drużyna z Lubelszczyzny po ośmiu spotkaniach w ligowej tabeli plasuje się tuż nad nami, czyli na piątym miejscu z dorobkiem 16 punktów. Chełmianie udanie rozpoczęli sezon. 16 oczek, na co złożyły się zwycięstwa z Trzebinią, Sołą, Orlętami, czytaj dalej »

Kara finansowa i walkower dla Wiślan

We wtorek miało miejsce posiedzenie Podkarpackiego Wydziału Gier na którym rozpatrzono nietypowe zajścia podczas meczu 7. kolejki pomiędzy KSZO Ostrowiec a Wiślanami Jaśkowice. Przypomnijmy, że po zakończeniu pierwszej połowy, podczas schodzenia do szatni główny arbiter meczu, Przemysław Wróbel, miał zostać opluty przez nieznaną kobietę oraz uderzony w okolice szyi przez któregoś z kibiców. Po zapoznaniu czytaj dalej »

Zdjęcia z meczu KSZO – Wisła Sandomierz

Na naszej stronie internetowej w zakładce „Galeria” dostępne są już zdjęcia z ostatniego meczu pomarańczowo-czarnych, w którym KSZO podejmował na własnym stadionie ekipę Wisły Sandomierz. Zapraszamy do przeglądania: 2017.09.02 KSZO Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz

Skrót meczu z Wisłą Sandomierz

Wypowiedzi po meczu KSZO – Wisła

Jarosław Pacholarz (trener Wisły): Ciężko jest mi komentować po takim meczu, szczególnie naszą grę, bo w pierwszej połowie KSZO miał optyczną przewagę, z której nic nie wynikało do momentu dośrodkowania Cheby i strzelenia bramki przez Mąkę. Nawet w pierwszych minutach meczu mieliśmy swoje sytuacje, nie mogę powiedzieć, żeby były stuprocentowe, ale były to takie sytuacje, czytaj dalej »

Pewna wygrana KSZO

Piłkarze KSZO po dobrym meczu pokonali Wisłę Sandomierz 3:0 (1:0), a bramki dla naszego zespołu zdobywali: Mateusz Mąka, Dominik Cheba oraz Łukasz Jamróz. Wszyscy ci, którzy obawiali się tego, jak nasi piłkarze zareagują na wydarzenia z ostatnich dni, szybko przekonali się, że ich reakcja jest jak najbardziej pozytywna. Pomarańczowo-czarni byli zdecydowanie groźniejsi pod bramką rywali, czytaj dalej »

stat4u