Kategoria: Stowarzyszenie

Bieżące sprawy związane ze Stowarzyszeniem

Pamiętamy!

W dniu wczorajszym, członkowie oraz zarząd Stowarzyszenia Kibiców KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wraz z Prezesem KP KSZO 1929 Maciejem Kozickim, uczestniczyli w obchodach 75 rocznicy pomordowania Ostrowczan przez Niemców. Na miejscu w sumie melduje się nas ok. 25 osób, rozwijamy trans CZEŚĆ ICH PAMIĘCI oraz flagę KSZO w barwach narodowych. Do hymnu odpalamy kilka rac, w czytaj dalej »

Pomarańczowo-czarny mikołaj 2016

Wzorem lat ubiegłych członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Kibiców KSZO, a także członkowie zarządu KP KSZO 1929 na czele z prezesem Maciejem Kozickim odwiedzili prowadzoną przez siostry zakonne placówkę szkolno-wychowawczą „Nasz Dom” w Denkowie oraz Niepubliczne Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze w Małachowie. Dzieci otrzymały od fanów futbolu okazałe paczki ze słodyczami, gadżetami klubu piłkarskiego i sprzętem czytaj dalej »

74. rocznica mordu na Rynku

Jak co roku Stowarzyszenie Kibiców KSZO obecne było podczas rocznicy zamordowania 30-tu mieszkańców Ostrowca Św. przez niemieckich okupantów. Tym razem to już 74. rocznica tego smutnego dla naszego regionu wydarzenia. Prezentujemy dwie flagi narodowe KSZO oraz specjalnie przygotowany na tą okoliczność biało-czerwony transparent z treścią „CZEŚĆ ICH PAMIĘCI” z herbami KSZO i miasta Ostrowca Św. czytaj dalej »

Stowarzyszenie Kibiców KSZO – nowe władze

W dniu 13 sierpnia 2016 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Kibiców KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Powodem tego była rezygnacja z funkcji prezesa Marcina Czuby. A także rezygnacje członków Komisji Rewizyjnej. Serdecznie im dziękujemy za włożony trud w prowadzenie działalności stowarzyszenia. Po rozpoczęciu zgromadzenia stwierdzono obecność ponad połowy członków i można było przejść do dalszych czytaj dalej »

Pomarańczowo-czarny Mikołaj zawitał do Denkowa

Dnia 6 grudnia, kiedy to przypada ważny dzień dla każdego dziecka – Mikołajki – członkowie oraz sympatycy Stowarzyszenia Kibiców KSZO odwiedzili prowadzoną przez siostry zakonne placówkę szkolno-wychowawczą „Nasz Dom” w Denkowie. Tradycyjnie już, przebywające tam dzieci otrzymały paczki, w których znaleźć można było gadżety naszej drużyny oraz słodycze. W akcję mikołajkową włączył się prezydent miasta czytaj dalej »

Stowarzyszenie: Zdjęcia z pieszego rajdu na Wykus.

Przedstawiamy zdjęcia z sobotniej wędrówki śladami płk. cc. Jana Piwnika „Ponurego” na Wykus, którą zorganizowaliśmy (jako Stowarzyszenie Kibiców KSZO) wspólnie z Domem Dziecka z Denkowa. Niebawem pojawi się relacja. 2015.08.29 Pieszy rajd na Wykus

Dzień Żołnierzy Wyklętych – relacja

W dniu 1 marca o godz.18 w kolegiacie Św. Michała odbyła się Msza Św. w intencji „Żołnierzy Wyklętych”. Po niej wszyscy uczestnicy rozpoczęli „Przemarsz Wilczym Tropem-1963”.Trasa przebiegała przez Rynek ,a następnie ulicą Głogowskiego w kierunku Cmentarza przy ulicy Denkowskiej. W trakcie marszu niosły się liczne pozdrowienia typu –„Cześć i Chwała Bohaterom” „Nie czerwona….nie tęczowa Tylko czytaj dalej »

Galeria zdjęć Dzień Żołnierzy Wyklętych

W naszej Galerii dostępne są już zdjęcia z uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbywających się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w której uczestniczyli przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców KSZO. Serdecznie zapraszamy do przeglądania. Uroczystości Dzień Żołnierzy Wyklętych.

Dzień Żołnierzy Wyklętych

Z okazji zbliżających się obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych, który przypada na dzień 1 marca, Stowarzyszenie Kibiców KSZO Ostrowiec Św. zorganizowało krótki wyjazd na cmentarz do pobliskiej miejscowości Momina. Naszym celem było uporządkowanie i zapalenie zniczy na grobach poległych Żołnierzy AK oraz partyzantów z Grupy Świętokrzyskiej. W Mominie pochowany jest Józef Piwnik,ps. „TOPOLA” – brat Jana czytaj dalej »

SK KSZO na obchodach 33. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

Wieczorem 13-tego grudnia, wzorem lat ubiegłych liczna ok. 25 osobowa delegacja Stowarzyszenia Kibiców KSZO wzięła udział w obchodach 33. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Po jej zakończeniu przyszedł czas na część artystyczną, a tą zaprezentowali uczniowie Liceum im. Joachima Chreptowicza. Śpiewem i poezją dotyczącą tragicznych czytaj dalej »

stat4u